اخبار کوتاه

جایزه ۱۰۰٬۰۰۰ دلاری صرافی کوکوین در کمپین توکن GLMR

صرافی کوکوین به مناسبت لیست شدن توکن GLMR در این صرافی کمپینی را برای اهدای جوایز به ارزش ۱۰۰,۰۰۰ دلار در میان کاربران خود به راه انداخته است. کاربران از تاریخ ۲۱ دی باید نسبت به خرید و واریز این توکن به صرافی اقدام کنند و با برآورده کردن یکی از شروطی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، سهمی در جوایز آن داشته باشند.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.


صرافی کوکوین

توزیع ۱۰۰,۰۰۰ دلار توکن GLMR در میان کاربران صرافی کوکوین

 • جزییات: به مناسبت لیست شدن توکن GLMR در صرافی کوکوین، کاربران می‌توانند با انجام فعالیت‌های زیر سهمی از جوایز ۱۰۰,۰۰۰ دلاری آن داشته باشند:

فعالیت ۱: در مدت برگزاری این کمپین (از تاریخ ۲۱ دی) کاربران می‌توانند با یکی از روش‌های زیر توکن GLMR را به صرافی واریز کنند و از جوایز بهره‌مند شوند.

 1. ۱۰۰ کاربر اولی که اختلاف میزان واریزی و برداشت از صرافی توکن GLMR آن‌ها حداقل ۱۰۰GLMR باشد، معادل ۱۰۰ دلار از این توکن دریافت خواهند کرد.
 2. ۱۰۰۰ کاربر اولی که اختلاف میزان واریزی و برداشت از صرافی توکن GLMR آن‌ها حداقل ۱۰۰GLMR باشد، معادل ۱۰ دلار از این توکن دریافت خواهند کرد.
 3. تمام کاربرانی که در طی ۲۴ ساعت اولیه این کمپین اختلاف میزان واریزی و برداشت از صرافی توکن GLMR آن‌ها حداقل ۱ GLMR باشد، معادل ۱۰,۰۰۰ دلار از این توکن به صورت مساوی بین آن‌ها تقسیم خواهد شد.

فعالیت ۲: کاربرانی که زوج ارزهای GLMR/USDT و GLMR/BTC را در طول مدت این کمپین معامله کرده باشند، درصدی از کارمزد تراکنش‌های آن‌ها بسته به میانگین حجم معاملاتی آن‌ها در بازه ۷ روزه بازگشت داده خواهد شد.

فعالیت ۳: کاربرانی که اختلاف حجم خرید و فروش آن‌ها حداقل ۱۰٬۰۰۰ GLMR باشد، واجد شرایط دریافت جایزه به شرح زیر هستند:

 1. نفر اول معادل ۱,۵۰۰ دلار توکن GLMR
 2. نفر دوم معادل ۱,۳۰۰ دلار توکن GLMR
 3. نفر سوم معادل ۱,۲۰۰ دلار توکن GLMR
 4. نفرات چهارم تا دهم معادل ۱,۰۰۰ دلار توکن GLMR
 5. نفرات یازدهم تا بیستم معادل ۸۰۰ دلار توکن GLMR
 6. نفرات بیست و یکم تا سی معادل ۵۰۰ دلار توکن GLMR
 7. نفرات سی و یکم تا پنجاهم معادل ۳۰۰ دلار توکن GLMR
 8. سایر واجدین شرایط به نسبت میزان خرید آن‌ها معادل ۲۰,۰۰۰ دلار توکن GLMR بین آن‌ها تقسیم خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

توزیع ۱,۰۰۰ تتر میان کاربران صرافی کوکوین به مناسبت لیست شدن توکن LOVE

 • جزییات: از تاریخ ۱۲ ژانویه (۲۲ دی) تا ۱۴ ژانویه کاربرانی که فعالیت‌های زیر را انجام دهند سهمی از جایزه ۱,۰۰۰ تتری خواهند داشت:

فعالیت ۱: عبارت DeesseGetsListedOnKuCoin# را در یکی از گروه‌های تلگرامی رسمی کوکوین ارسال کنید.

فعالیت ۲: این فرم را پر کنید.

صرافی نوبیتکس

۱۳ سال پیش اولین تراکنش بیت‌کوین انجام شد و از این روز به عنوان روز تراکنش یاد می‌شود. صرافی نوبیتکس به مناسبت روز تراکنش از بین کاربرانی که توییت این صرافی را بازنشر دهند و تجربه خرید رمز ارز خود را منتشر کنند، به قید قرعه به ۳ نفر ۱۷۰٬۰۰۰ ساتوشی هدیه می‌دهد.

صرافی بیت‌پین

کارمزد برداشت رمز ارزها از صرافی بیت‌پین به روزرسانی شد

 • جزییات: در این به‌روزرسانی، کارمزد بعضی از رمزارزها کاهش و برخی دیگر نیز افزایش یافته است.

صرافی اکسیر

عوض شدن آدرس‌های BNB در صرافی اکسیر

 • جزییات: به منظور حفظ امنیت حداکثری آدرس‌های کاربران اکسیر، تمامی آدرس‌های توکن BNB عوض خواهند شد. لذا کاربران برای واریز به اکسیر می بایست گزینه “ساخت کیف پول” را مجددا فعال کرده تا آدرس جدیدشان ایجاد شود.

صرافی بایننس

اضافه شدن توکن‌های DUSK، PIVX و VITE به سرویس Binance Savings

 • جزییات: کاربران می‌توانند تا ۱۴ دی با سپرده‌گذاری توکن‌های DUSK، PIVX و VITE در صرافی بایننس در سرویس Binance Savings به ترتیب تا ۶۰٪، ۱۲٪ و ۱۶٪ سود سالانه دریافت کنند. کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند در اولویت قرار دارند. این سرویس در دو بخش Flexible و Locked ارائه شده است.

پشتیبانی از تبدیل توکن بیت تورنت (BTTOLD)

 • جزییات: موجودی دارندگان توکن BTT در صرافی بایننس به صورت اتوماتیک به نسخه جدید این توکن با نسبت ۱ به ۱,۰۰۰ تبدیل خواهد شد. توکن‌های قدیمی بیت تورنت از این پس با نماد BTTOLD و توکن‌های جدید با نماد BTTC نمایش داده خواهند شد. سرویس‌های مربوط به معاملات BTTOLD در تاریخ ۱۴ ژانویه (۲۴ دی) بسته خواهند شد لذا از کاربران خواسته شده تا اگر معامله بازی در این خصوص دارند تا تاریخ اعلام شده تکلیف آن را مشخص کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید مقاله «تبدیل توکن های BTTOLD به BTT» را نیز مطالعه نمایید.

معرفی توکن LOKA در ۲۶مین لانچ‌پد بایننس

 • جزییات: توکن League of Kingdoms (LOKA) در ۲۶مین دوره از سرویس لانچ‌پد بایننس در تاریخ ۱۲ ژانویه (۲۲ دی) عرضه خواهد شد. عرضه کل توکن‌ LOKA ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد است که ۴,۰۰۰,۰۰۰ واحد از این مقدار در جریان لانچ پد عرضه خواهد شد. قیمت فروش هر توکن پورتو در لانچ پد ۰.۱۶ دلار است و سقف خرید هر کاربر ۱۵،۰۰۰ دلار است. کاربران برای مشارکت در خرید باید به مدت ۸ روز از تاریخ ۱۲ ژانویه تا ۲۰ ژانویه (۲۲ لغایت ۳۰ دی) توکن BNB را در بایننس قفل کنند. برای مشارکت در این رویداد KYC کامل ضروری است. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.  

رمز ارزهای LUNA و AVAX به سرویس Dual Investment صرافی بایننس اضافه شد.

 • جزییات: صرافی بایننس ۷۴مین دوره از محصولات Dual Investment خود را راه‌اندازی کرده است. در این دوره رمز ارزها لونا و آواکس نیز به محصولات قبلی اضافه شده است. کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند، در اولویت قرار دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

صرافی بایننس توکن‌‌های ICP، ERN و CELO را به سرویس Binance Staking اضافه کرده است.

 • جزییات: کاربران بایننس می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌ ICP در دوره‌های ۱۰، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه در این سرویس تا سقف ۳۸.۷۵٪ سود سالانه دریافت نمایند. همچنین با سپرده‌گذاری توکن‌ ERN در دوره‌های ۱۰، ۳۰ و ۶۰ روزه در این سرویس تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه دریافت نمایند و این عدد در مورد سپرده‌گذاری توکن‌ CELO در دوره‌های ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه در این سرویس تا سقف ۸.۳۷٪ سود سالانه است. سود این سپرده‌گذاری به صورت روزانه واریز خواهد شد. اولویت با کاربرانی است که زودتر در این سرویس مشارکت کنند. کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند، در اولویت قرار دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

اضافه شدن توکن‌های LUNA و CHR به سرویس Binance Loans بایننس

 • جزییات: صرافی بایننس توکن‌های FTM و NEAR را به جمع دارایی‌های قابل قرض گرفتن در این صرافی اضافه کرد. نرخ سود، وثیقه مورد نیاز و حداکثر مقدار قابل قرض گرفتن به شرایط بازار و مدیریت ریسک داخلی بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.
 • جزییات: دارندگان توکن LINK از این پس می‌توانند از برنامه‌های Auto-Invest بایننس استفاده کنند و سرمایه‌گذاری با استفاده از استراتژی میانگین هزینه دلار (DCA) به صورت خودکار را تجربه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

صرافی پنکیک سواپ

توکن سوزی CAKE در صرافی پنکیک سواپ

 • جزییات: صرافی پنکیک سواپ در برنامه هفتگی سوزاندن توکن بومی خود، تعداد ۶،۷۲۱،۷۶۱ توکن CAKE معادل ۷۲ میلیون دلار را از چرخه گردش خارج کرده است.

اضافه شدن BCOIN و APX به فارم و استخرهای صرافی پنکیک سواپ

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)بازار مارجین
بیت پینATMبازار داخلی
اوکی اکسچنجIMX
ACH
GLMR
بازار داخلی
بایننسACH
IMX
GLMR
ATOM
DYDX
FARM
FOR
ICP
JASMY
LINA
OOKI
ROSE
UMA
UNI
XTZ
ACH/USDT
IMX/USDT
GLMR/USDT
ATOM/BIDR
DYDX/ETH
FARM/ETH
FOR/BNB
ICP/TRY
JASMY/ETH
LINA/BNB
OOKI/ETH
ROSE/ETH
UMA/BUSD
UNI/ETH
XTZ/ETH
کوکوینGLMR
PLGR
LOVE
CTC
GLMR /USDT, GLMR /USDT
PLGR /USDT
LOVE/USDT
CTC/BTC, CTC/USDT
هوبیXYO
LOOKS
TRAC
POKT
INV
LQTY
NCT
XYO/USDT
LOOKS/USDT
TRAC/USDT
POKT/USDT
INV/USDT
LQTY/USDT
NCT/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

12 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا