اخبار بیت کویناخبار عمومی

مارک لاسری پیشبینی کرد که ارزش هر بیت کوین به ۴۰ هزار دلار خواهد رسید!

مارک لاسری بنیان گذار شرکت تجاری Avenue Capital Group در مصاحبه ای با CNBC اذعان داشت که ارزش بیت کوین در حال افزایش است و به زودی به ارزشی برابر با ۴۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

هرچه بیشتر این ارز وارد جریانات مبادلاتی اصلی بشود و در بازارهای گوناگون تجاری قابل استفاده و داد و ستد باشد بیت کوین افزایش چشمگیری را تجربه می کند. این اتفاق از نظر من مهمترین فاکتور در افزایش قیمت بیت کوین است.

لاسری اضافه کرد که:

من از پیش می دانستم که سرمایه گذاران در حوزه ی بیت کوین می توانند دارایی خود را با گذشت پنج سال ۵ تا ۱۰ برابر افزایش دهند.

لاسری در گذشته به پشیمانی در رابطه با سرمایه گذاری نکردن در بیت کوین اعتراف کرده بود. به همین دلیل او یک درصد از دارایی خود را به بزرگترین شبکه ی ارزهای دیجیتالی تبدیل کرد.

لاسری دلیل علاقه اش به بیت کوین را در مصاحبه ای با CNBC اینگونه بیان کرد:

 این تنها ارز دیجیتالی است که همه تصمیم دارند به سمتش بیایند.

پیش بینی لاسری در رابطه با آینده ی بیت کوین همزمان شد با نوسانات شدید ارزهای  دیجیتالی که  این سکه افزایش ۱۲ درصدی را برای رسیدن به ارزش ۷۴۰۰ دلار  در ۱۷ جولای تجربه کرد و اکنون با همین ارزش در جایگاهی ثابت قرار دارد.

ابراز علاقه ی سرمایه گذاران سازمانی در رابطه با راه اندازی پروژه های گوناگون و سرمایه گذاری در حوزه ی بیت کوین به تیتر اول تمامی خبرگزاری ها بدل شد. از نگاه مفسران این حرکتی روبه جلو در زمینه سرمایه گذاری روی بیت کوین است کاری که شرکتهای بزرگی همچون BlackRock انجام داده اند نوید دهنده ی سرمایه گذاری دیگر شرکت های بزرگ در آینده است.

پیش بینی ۴۰۰۰۰ دلاری  لاسری در نسبت با پیش بینی های صورت گرفته توسط تیم دراپر محافطه کارانه است، کسی که قیمت بیتکوین  در سال 2022 را در حدود 250،000 دلار پیشبینی کرده است.

جان مکافی به عنوان یکی از شخصیتهای بحث برانگیز تجارت بیت کوین نیز پیش بینی کرده است که تا سال 2020 ارش این ارز دیجیتالی به یک میلیون دلار می رسد.

پیش بینی شما از روند رشد این محبوب ترین ارز دیجیتالی چیست؟

منبع
cointelegraph

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا