مقالات عمومی

مرسدس بنز به دنبال استفاده از تکنولوژی بلاکچین!

اتومبیل های مرسدس بنز مطلوب ترین و مورد علاقه ترین ماشین افراد تراز اول و ممتاز جهان می باشد و ممکن است که اولین اولویت یک فرد مشهور، مرسدس بنز باشد. مرسدس بنز از فناوری بلاک چین برای رسیدن به شفافیت مطلوب در پیچیدگی زنجیره های تامین خود استفاده می کند و این رویدادی بی سابقه است. برای پیاده سازی مشترک و توسعه فناوری بلاک چین در زنجیره تامین، یک مشارکت بین ماشین های مرسدس بنز و Icertis توسعه داده شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

تاثیرگذاری بلاک چین بر زنجیره تامین

Wilko Stark یکی از اعضای هیات مدیره مرسدس بنز در بخش خرید و کیفیت تامین کننده بر این باور است که تمامی فرآیند تدارکات را می توان منقلب کرد و تمامی زنجیره ارزش می تواند تحت تاثیر فناوری بلاک چین قرار بگیرد. این فناوری می تواند روی هم رفته یک فرآیند انقلابی باشد. پیچیدگی زنجیره های تامین جهانی روز به روز در حال افزایش است. هدف اصلی در پشت نمونه اولیه بلاک چینی افزایش شفافیت به فراسوی تامین کنندگان مستقیم می باشد.

Sabine Angermann رئیس بخش خرید و کیفیت تامین کننده برای استراتژی و مواد خام در سازمان اتومبیل های مرسدس بنز بر این باور است که قرارداد ها باید به هریک از اعضای زنجیره تامین انتقال یابد تا همکاری بین تامین کنندگان انجام شد و همچنین اصول اخلاقی کار حفظ شود.

Icertis و ماشین های مرسدس بنز در زمینه راه حل های مدیریت قرارداد سازمانی، پیشرو هستند و آنها برای مستند سازی قرارداد ها در زنجیره تامین با هم جمع شده اند. درک و نقشه بندی شفاف این انتقال در میان زنجیره تامین توسط الگوی اولیه بلاک چینی مجاز خواهد شد.

رویت در بلاک چین

یک انحراف خاص زیر مجموعه تامین کننده از التزامات قراردادی در بلاک چین قابل رویت می باشد که متفاوت از یک سیستم حسابداری ایمن نیست. یک نمونه اولیه به طور برجسته ای توسط ماشین های مرسدس بنز و گروهی از متخصصین Icertis برنامه نویسی شده است. این پروژه آزمایشی همچنین برای نشان دادن پذیرش توسط تامین کنندگان و مشارکان و دستیابی به بازخورد اعمال می شود.

Wilko Stark یکی از اعضای شناخته شده هیات مدیره مرسدس بنز بر این باور است که زنجیره های تامین ارزش عظیمی دارند. یک دفتر تراکنش پایدار می تواند با گمارش عبارت های قراردادی ایجاد شود. همه مشارکت کنندگان در زنجیره تامین می توانند دوباره افشا سازی و تایید نیازمندی های پایداری Daimler را پیگیری کنند. اعتماد به صحت زنجیره تامین توسط آن نمونه اولیه ایجاد می شود و تضمین می شود که اطلاعات مرتبط رقابتی فاش نشود و اطلاعات اساسا مرتبط افشا نگردند.

نمونه اولیه بلاک چینی، فرآیند خرید را بر طبق نظر Sabine Angermann ساده تر و ایمن تر می کند.

کلام آخر

موفقیت این پروژه توسط عملکرد کاربر پسند سرویس بلاک چینی تضمین می شود. اگر فناوری بلاک چین همراه با همه تامین کنندگان در زنجیره تامین مربوطه ایجاد شود، در نتیجه هدف با موفقیت حاصل می شود و همکاری نزدیکی می تواند شکل گیرد. سطح دیجیتالی کردن و کیفیت داده ها نحوه تاثیر گذاری بلاک چین را خواهد سنجید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا