اخبار اتریوماخبار بلاکچین

تایید رسمی: متامسک به عرضه توکن خود می‌پردازد

تعداد کاربران فعال ماهانه کیف پول محبوب متامسک از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرد. کیف پول متامسک برای گسترش فعالیت خود از DAO استفاده خواهد کرد و اکنون به عرضه توکن خود می‌پردازد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، جوزف لوبین (Joseph Lubin) مدیرعامل کانسنسیس تایید کرد که کیف پول محبوب اتریوم متامسک به طور رسمی توکن خود را عرضه می‌کند. تیم توسعه‌دهنده متامسک هم‌چنین به منظور تامین بودجه برای رشد این کیف پول، DAO خود را عرضه می‌کند.

متامسک با سایر کیف پول‌های خودمتصدیانه نظیر مای‌اتروالت (MyEtherWallet) و کوین‌بیس والت (Coinbase Wallet) برای تعامل با وب۳ رقابت می‌کند. افراد و سازمان‌ها می‌توانند از این کیف پول استفاده کنند تا از اتریوم و سایر زنجیره‌های قرارداد هوشمند برای صدور توکن‌های NFT، دسترسی به دیفای و سایر موارد بهره ببرند.

اگرچه DAO ها معمولا به عنوان مدل نظارتی جایگزین شناخته می‌شوند، اما DAO متامسک رشد این پروژه را به تنهایی در دست ندارد. در عوض، این DAO صرفا به عنوان مکانیزم تامین بودجه نظیر سایر DAO های مبتنی بر کمک مالی عمل می‌کند. اطلاعات بیشتری در خصوص این DAO اعلام نشده است.

درباره توکن متامسک که در گذشته شاهد نسخه جعلی آن نیز بوده‌ایم، اطلاعات اندکی در دست است. بعضی از افراد امیدوارند که همانند توکن یونی‌سواپ که به کاربران اولیه خود ایردراپ شد، اطلاعات بیشتری در خصوص توکن متامسک ارائه شود.

متامسک اخیرا شاهد رشد بسیار چشمگیری بوده و تعداد کاربران فعال ماهانه آن از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرده است. این تعداد کاربر فعال ماهانه نسبت به ماه نوامبر سال گذشته رشد ۴۰٪ را نشان می‌دهد.

این کیف پول اخیرا پس از سانسور کردن تراکنش‌ کاربران ونزوئلا موارد بحث‌برانگیز زیادی را پشت‌سر گذاشته است. در حال حاضر، این مسأله نیز برطرف شده است.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا