رمزارز در ایران

اولین رویداد بین‌المللی ایران در حوزه اقتصاد دیجیتال، متاورس و بلاکچین با نام «متاراد» برگزار می‌شود

روابط عمومی مرکز کار ایران اعلام کرد اولین و بزرگترین رویداد بین‌المللی کشور در حوزه اقتصاد دیجیتال، متاورس و بلاکچین با عنوان «متاراد» در خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از خبرگزاری دانشجو، این رویداد به صورت همزمان در دو بخش کنفرانس بین‌المللی و نمایشگاه بین‌المللی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، مجلس شورای اسلامی، مرکز کار ایران، سازمان متخصصین و مدیران ایران، وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت ایران و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار خواهد شد.

سعید سمیعی، رییس مرکز کار ایران و دبیر نمایشگاه و کنفرانس، در این رابطه اظهار داشت:

این رویداد به همت مرکز کار ایران و هماهنگی با سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط با موضوع کنفرانس، برای اولین بار در کشور برگزار خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود این رویداد با استقبال بسیار خوبی از سوی فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال، متاورس، بلاکچین، رمز ارز‌ها و رمز ارزش‌ها روبرو شود.

سمیعی افزود:

بررسی زوایای مختلف مربوط به سیاست‌گذاری، حمایت، هدایت، نظارت، اجرا و ساز و کار‌های پیشگیری از وقوع جرم در حوزه اقتصاد دیجیتال از مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌بینی‌‌شده در این رویداد است که توسط سازمان‌های مربوطه معرفی خواهد شد.

دبیر نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی متاراد، در ادامه گفت:

حضور شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با بخش تکنولوژی‌های نوین مالی، تدارکاتی و پشتیبانی از نقاط قوت نمایشگاه خواهد بود. در این بخش ضمن معرفی برترین شرکت‌های فعال در فین‌تک، از دست اندرکاران موفق این حوزه‌ها تقدیر بعمل می‌آید.

رییس مرکز کار ایران افزود:

نقش اقتصاد دیجیتال در پیشبرد اهداف و برنامه‌های بنگاه‌های اقتصادی، صنعتی و بازرگانی کشور از دیگر مباحثی است که در این رویداد به آن پرداخته خواهد شد.

به گفته رییس مرکز کار ایران و دبیر نمایشگاه متاراد، علاقمندان برای حضور در نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به وب سایت دبیرخانه این رویداد برای حضور در نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی متاراد ثبت نام کنند.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا