میهن پادکست – ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال به زبان ساده!

پس از ارائه میهن پادکست های قبلی که در رابطه با بیت کوین، بلاک چین و موضوع غیر متمرکز بود لازم دیدیم میهن پادکستی در رابطه با ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال و نحوه ی انجام آن به زبانی ساده ارائه کنیم. در این میهن پادکست نحوه استخراج بیت کوین و همچنین نحوه ی تشکیل بلاک ها و رمزگشایی آن ها به زبانی ساده، همراه با مثال های ملموس مورد بررسی قرار گرفته و توضیح داده شده است.

استخراج ارزهای دیجیتال به زبان ساده

شاید شنیده باشید که در استخراج ارزهای دیجیتال در شبکه هایی که بر اساس گواه اثبات کار عمل می کنند، ماینرها می بایست یک مسئله سنگین ریاضی را حل کنند تا بلاکی به زنجیره بلاک ها اضافه شود. بسیاری از کاربران می خواهند بدانند منظور از این مسئله و محاسبات ریاضی چیست؟ یعنی ماینر ها دقیقا به حل چه چیزی می پردازند؟ که در این پادکست سعی شده به صورت علمی و با مثال هایی خودمانی به این سوالات و ابهامات پاسخ داده شود.

قطعا پیشنهادات و انتقادات شما کاربران عزیز می تواند ما را در ارائه ی بهتر میهن پادکست ها در جهت افزایش رضایت شما، یاری کند.

برای گوش دادن به میهن پادکست های قبلی، به لینک زیر مراجعه کنید:

 


54321
امتیاز 4.5 از 11 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
امیر

سلام همه جا میشنویم و یا میخونیم که ماینرها وظیفشون تایید تراکنش هاست و وقتیA میخواد به Bبیت کوین بفرسته تا اینجا که مثلا Cو……به عنوان ماینر و یک شخص بی طرف تراکنش رو تایید کنند قابل قبوله اما چرا شرکت این وسط باید از جیب خودش به هر کدوم از ماینرها که برنده شده بیت کویین جایزه بده این وسط چی گیر خودش میاد و همیشه که قرار نیست انتقال باشه اگر انتقالی در کار نبود اون موقع بیت کویین چطور بدست میاد

ادمین سایت

با سلام
برای طرح این سوالتون به فروم میهن بلاکچین مراجعه کنید:
فروم میهن بلاکچین