⚠️ هشدار: سو استفاده از اسامی ادمین های میهن بلاکچین ⚠️

با توجه به اینکه فضای ارزهای دیجیتال در ایران و کل دنیا بسیار جدید است؛ بسیاری از افراد اطلاعات کافی راجع به آنها ندارند و صرفا به دلیل سرمایه گذاری علاقه به ورود به این حوزه دارند. از همین رو افراد سودجو این بستر را مناسب دیده تا بتوانند به کلاهبرداری بپردازند. تیم میهن بلاکچین با بیش از چند سال فعالیت در راستای آموزش این حوزه؛ همواره سعی بر شناساندن این تکنولوژی و راه های تخلف به کاربران را داشته است. در صورت دیده شدن هرکدام از موارد زیر حتما به ما اطلاع داده و به شخص متخلف اعتماد نکنید:

  • هیچکدام از ادمین های میهن بلاکچین به صورت فردی برای مشاوره یا اموزش درخواست پول از هیچ کاربری نمیکند.
  • در صورت سوال داشتن و راهنمایی در مورد کیف پول یا صرافی خود از ادمینهای میهن بلاکچین؛ هیچکس از شما درخواست کلید خصوصی نمیکند و به هیچ عنوان کلید خصوصی یا رمز عبور را به کسی ندهید.
  • هیچکدام از ادمین های میهن بلاکچین برای شرکت در یک ICO یا سرمایه گذاری روی پروژه خاصی؛ درخواست پول نمیکنند.
  • اگر فردی ادعا کرد از ادمین های میهن بلاکچین است یا تحت اسم میهن بلاکچین به هر دلیلی از شما تقاضای پول کرد؛ حتما متخلف است و قصد سو استفاده دارد.
  • برای شناختن ادمین های میهن بلاکچین میتوانید به گروه تلگرامی میهن بلاکچین رجوع کنید و در صورت مشاهده چنین تخلفاتی حتما ادمین ها را مطلع کنید.

این موضوع را به تمام کسانیکه از مطالب میهن بلاکچین استفاده میکنند و با ادمین ها برای مشاوره و درخواست راهنمایی در ارتباط هستند؛ اطلاع دهید از سو استفاده متخلفین جلوگیری کنید.


54321
امتیاز 4.5 از 4 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
majid

ممنونم ازشما و راهنماییتون سپاس