میهن پادکستاستخراج

میهن پادکست – آیا ماینینگ بیت کوین در ایران سودآور است؟

ماینینگ بیت کوین در ایران از همان ابتدا با چالش‌های زیادی مواجه بوده است و افراد علاقه‌مند به این کار مدام منتظر هستند تا ببینند چه قانون جدیدی برای ماینینگ تصویب می‌شود. به دلیل اهمیت این موضوع برای افرادی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات در این زمینه هستند و همینطور اهمیت آن برای جامعه ماینرها، تصمیم گرفتیم این قسمت از میهن پادکست را به موضوع ماینینگ بیت کوین در ایران اختصاص بدهیم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

 

همانطور که شنیدید، مسئله ماینینگ بیت کوین در ایران در طول سالهای گذشته پستی‌ها و بلندی‌های زیادی را به خود دیده است. ماینرها و به طور کلی افرادی که علاقه زیادی به فعالیت در این حوزه دارند، از همان ابتدا مشکلات زیادی بر سر راه خود داشتند و هنوز هم نمی‌توانند با آرامش کامل و آسودگی به انجام این کار بپردازند.

فراموش نکنید که اگر به هر دلیلی تصمیم به ماینینگ بیت کوین در ایران گرفتید، قبل از هر اقدام شتاب‌زده‌ای مثل خرید تجهیزات، به خوبی راجع به این کار تحقیق کنید و با چالش‌هایی که بر سر راه آن وجود دارد به طور کامل آشنا شوید. چالش‌هایی مانند بالا بودن هزینه دستگاه‌ها و تجهیزات، بالا بودن هزینه نگهداری تجهیزات، بالا بودن نرخ هش بیت کوین و سختی شبکه و مسائلی از این دست. اگر با آگاهی و پذیرش تمام این مسائل تصمیم گرفتید این روزها به ماینینگ بیت کوین در ایران بپردازید، باید شجاعت و جسارت شما را ستایش کرد!

فراموش نکنید که نظرات و تجربیات خود در مورد ماینینگ بیت کوین در ایران را با ما به اشتراک بگذارید.

امیدواریم مطالب ارائه شده در این میهن پادکست برای شما مفید واقع شده باشد.

از این به بعد، شما می‌توانید در پلتفرم صوتی شنوتو قسمت‌های مختلف میهن پادکست را گوش داده و دانلود کنید.

البته همچنان مثل گذشته، می‌توانید میهن پادکست را در کانال تلگرامی میهن بلاکچین هم بشنوید.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا