میهن پادکست – چگونه ریسک فعالیت در دنیای کریپتو را کاهش دهیم؟ (بخش دوم)

قبل از مشاهده این بخش اگر قسمت قبلی این میهن پادکست را ندیده اید پیشنهاد می کنیم ابتدا آن را مشاهده کنید. به هر حال برای دوستانی که می خواهند تنها این قسمت را مشاهده کنند، سعی شده است تا این میهن پادکست به گونه ای ارائه شود که وابستگی خاصی به قسمت قبلی نداشته باشد. در این قسمت به ادامه ی نکاتی پرداختیم که رعایت آن ها در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین الزامی است و پرداختن به آنها باعث کاهش ریسک فعالیت در دنیای کریپتو می‌شود.

چگونه ریسک فعالیت در دنیای کریپتو را کاهش دهیم؟(بخش اول)

نکاتی که قصد داریم در قالب میهن پادکست آموزش دهیم نزدیک به ۵۰ نکته است که سعی می شود در قسمت های کوتاه و به صورت موردی، به همراه مثال های واقعی خدمتتان ارائه شود. در این قسمت نیز ۶ نکته کلیدی آموزش داده شده است که در رابطه بیشتر در رابطه با سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال است و کارهایی که می بایست رعایت کنید تا کمترین ضرر و بیشترین سود را کسب کنید.

ادامه ی این نکات در قالب میهن پادکست، مستلزم بازخورد و تمایل شما کاربران عزیز است.

در این میهن پادکست نیز ۷ نکته ی مهم بیان شده است که رعایت کردن آن ها می تواند کمک شایانی در راستای کاهش ریسک فعالیت در دنیای کریپتو به شما بکند. از جمله نکاتی که در این میهن پادکست به آن پرداخته شده است می توان به اطلاعات درباره کوین هایی که خریداری کرده اید، محل نگداری آنها، عدم تعصب و ترید به موقع آن ها، راهکارهایی برای افزایش امنیت و … اشاره کرد.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، به لینک زیر مراجعه کنید: 

میهن پادکست 

 


54321
امتیاز 5 از 3 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
شایان

انکود استفاده شده در این پادکست روی بعضی از مرورگرها بهینه نیست و ویدئو با لگ پخش میشه و لیپ سینکش به هم میخوره.
سپاس از زحماتتون

ادمین سایت

سلام وقت بخیر، تشکر از توجه و نظر شما، قطعا این مورد رو بررسی میکنیم و ایشالله در آینده این مورد برطرف میشه

علی

تشکر از زحماتتون
با توجه به اینکه فرمودید اطلاعاتمون رو درباره کوینی که داریم بروز نگه داریم لطفا اگر امکان داشت مثلا یک هزار لغت انگلیسی تخصصی کریپتو و بلاکچین رو معرفی بفرمایید

ادمین سایت

سلام وقت بخیر، شما میتونین از لینک زیر استفاده کنین
https://mihanblockchain.com/dictionary/