میهن پادکست

میهن پادکست – میم‌کوین‌ها و شوخی‌هایی که جدی شدند؛ چرا نباید میم کوین‌ها را جدی گرفت

اگر بخواهیم یک نام برای سال ۲۰۲۱ در دنیای ارز دیجیتال انتخاب کنیم، گزینه‌های مختلفی پیش‌روی ما قرار می‌گیرد. امسال حوزه‌هایی مانند متاورس، توکن‌های یکتا (NFT)، بازی‌های بلاکچینی و میم‌کوین‌ها رشد قابل توجهی تجربه کرده‌اند؛ اما مورد آخر یعنی میم کوین‌ها مثل همیشه حاشیه‌های مختص به خودشان را داشته‌اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

قسمت پنجاه‌و‌نهم میهن پادکست را به این دلیل به میم کوین‌ها اختصاص دادیم،‌ چون با افزایش اخبار و حواشی پیرامون آن‌ها، تمایل افراد برای ورود به چنین دارایی‌های دیجیتالی بیشتر می‌شود. از آن‌جایی که بیشتر صاحب نظران ریسک‌های بالقوه و بالایی برای میم‌ کوین‌ها قائل هستند، وظیفه خود دانستیم که مثل همیشه هشدار لازم را به کاربران درباره سرمایه‌گذاری در میم کوین‌ها بدهیم.

میم‌ها با تولد دوج کوین، پایشان به دنیای کریپتو باز شد. تمام میم‌ کوین‌های بازار یک جنبه سرگرمی و شوخی دارند و هیچ‌کدام از آن‌ها، هدف خاصی را دنبال نمی‌کنند. شبکه اجتماعی نقش قابل توجهی در افزایش استقبال میم کوین‌ها ایفا کرده‌اند. افرادی مانند ایلان ماسک که وجهه قابل قبولی در میان افراد دارد، با توییت‌های خود بر افزایش یا کاهش برخی از میم‌کوین‌ها اثر می‌گذارد.

در این قسمت از میهن پادکست ابتدا به تعریف معنا و مفهوم میم کوین می‌پردازیم، سپس درباره میم‌‌کوین‌های ترند صحبت می‌کنیم. در ادامه نظر افراد تاثیرگذار و برجسته در حوزه کریپتو، دلایل استقبال مردم از میم کوین‌ها و مناسب نبودن آن‌ها برای سرمایه‌گذاری را بیان می‌کنیم.

لینک‌های مرتبط

در این قسمت از پادکست، درباره برخی از میم کوین‌های بازار صحبت کرده‌ایم؛ اما با توجه به اینکه هدف اصلی ما از ساخت این پادکست، هشدار برای سرمایه‌گذاری روی این ارزهای دیجیتال است، درباره آن‌ها به‌طور مفصل صحبت نکرده‌ایم. لینک مطالب مربوط و معرفی هر کدام از میم کوین‌ها را برای مطالعه بیشتر، در ادامه قرار خواهیم داد.

شما می‌توانید میهن پادکست را در پلتفرم‌های صوتی کست باکس، اسپاتیفای، اپل پادکست و همینطور در کانال تلگرامی میهن بلاکچین بشنوید.

برای گوش دادن به بقیه قسمت‌های میهن پادکست از طریق سایت، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:


میهن پادکست


منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا