اخبار اتریوماخبار بیت کوین

انقضای ۱.۵ میلیارد دلار قرارداد آپشن در روز جمعه؛ چند ساعت تا بسته شدن کندل ماهانه بیت کوین

روز جمعه ۱ دسامبر (۱۰ آذر) در مجموع بیش از ۱.۵ میلیارد دلار قرارداد آپشن (اختیار معامله) بیت کوین و اتریوم منقضی خواهند شد. انقضای قراردادهای آپشن اهمیت زیادی برای فعالان بازار رمزارزها دارد و می‌تواند نوساناتی را در بازار ایجاد کند. در همین حال، امشب کندل ماهیانه بیت کوین نیز بسته خواهد شد که با توجه به آن می‌توان روند آتی این ارز دیجیتال را پیش‌بینی کرد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

سود باز قراردادهای آپشنی که فردا منقضی می‌شوند ۲۹٬۹۹۹ واحد BTC با ارزشی بالغ بر ۱.۱۳ میلیارد دلار است و نسبت قراردادهای فروش به خرید (Put-to-Call) برابر با ۰.۵۹ است که تعادل میان قراردادهای کال و پوت را نشان می‌دهد.

نسبت قراردادهای فروش به خرید (Put-to-Call) بیت کوین؛ منبع: Deribit
نسبت قراردادهای فروش به خرید (Put-to-Call) بیت کوین؛ منبع: Deribit

علاوه بر این، در حال حاضر مکس پین (Maxpain) قراردادهای آپشن با تاریخ سررسید ۱ دسامبر در محدوده ۳۷٬۰۰۰ دلار قرار دارد. منظور از مکس پین یا حداکثر درد، قیمتی است که بیشترین ضرر را برای خریداران قراردادهای آپشن و بیشترین سود را برای فروشندگان به همراه دارد.

سود باز قراردادهای آپشن اتریوم با تاریخ سررسید فردا نیز ۲۳۳٬۲۳۲ اتر با ارزشی بالغ بر ۴۷۷ میلیون دلار است و نسبت قراردادهای پوت به کال در حوالی ۰.۴۹ قرار دارد. مکس پین برای قراردادهای آپشن اتریوم نیز در حوالی ۲۱۰۰ دلار است و در این نقطه فروشندگان بیشترین سود را خواهند برد.

نسبت قراردادهای فروش به خرید (Put-to-Call) اتریوم ؛ منبع: Deribit
نسبت قراردادهای فروش به خرید (Put-to-Call) اتریوم ؛ منبع: Deribit

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا