اخبار بلاکچین

با کارت اعتباری خود از سایت MyEtherWallet اتر خریداری کنید!

MyEtherWallet محبوب ترین رابط کاربری کیف پول اتریوم اخیرا با مشارکت شرکت Simplex این امکان را برای کاربران فراهم آورده است تا با کارت های اعتباری خود اتر (ETH) خریداری کنند و در تلاش است تا جایی که امکان دارد دسترسی جامعه ما را به ارز دیجیتال آسان و یکپارچه کند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

اخیرا در پستی بیان شد که Simplex یک شرکت فین تک (فناوری مالی) قانون گذاری شده است که از سال ۲۰۱۴ در اکوسیستم کریپتوکارنسی کار می‌کند. این شرکت برای حفاظت از تجارت خود از تکنولوژی مبارزه با تقلب استفاده می‌کند.

MyEtherWallet از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده کرده است، با این اوصاف هرکسی می‌تواند با استفاده از تکنولوژی دنیای قدیمی (کارت اعتباری) به راحتی به دنیای مالی جدید (ارز دیجیتال) وارد شود.

اعضای MyEtherWallet بیان کردند که کاربران پس از راه اندازی کیف پول می‌توانند با استفاده از کارت اعتباری بر روی پلتفرم، اتر بخرند و در پستی به این موضوع اشاره کرد:

کل فرایند خرید ارز دیجیتال را برای کاربران فعلی راحت می کنیم و همچنین آن را سریع و امن هم می کنیم. از این پس شما می توانید اکسچنج های ارز دیجیتال را کنار بگذارید.

کاربران پیش از اینکه بتوانند با کارت اعتباری خود ارز دیجیتال بخرند، ابتدا باید بررسی های ریسک عدم شفافیت (KYC) را طی کنند. این کار بدان جهت است تا از استفاده این پلت فرم برای پولشویی یا سایر فعالیت های غیرقانونی جلوگیری شود.

MyEtherWallet اوایل سال سرخط خبرها قرار گرفت. هنگامی که توییتر آن ناگهان به MyCrypto تغییر نام یافت، بسیاری فکر کردند که اکانت از دسترس خارج شده و در اختیار هکرها قرار گرفته است. در آخر اعضای این سایت دادخواستی را امضا کردند تا نام قبلی برگردانده شود، توییتر نیز حساب MEW را برگرداند.

اخیرا در خبری منتشر شد که هکرها به زیرساخت های اصلی اینترنت دسترسی پیدا کرده اند تا ۲۱۵ اتر از کاربران اتریوم دزدی کنند که در آن زمان تقریبا ۱۰۰ هزار دلار ارزش داشت. علی رغم اینکه این حمله به پلتفرم صورت نگرفته بود، اما DNS کاربران را به یک وبسایت فیشینگ هدایت می‌کرد. سایت MyEtherWallet به هیچ عنوان کلیدهای خصوصی کاربران را ذخیره نمی‌کند، اما سایت‌هایی که از ترفند فیشینگ استفاده می‌کنند، رابط کاربری این سایت را شبیه سازی کرده و با به دست آوردن کلید خصوصی کاربران، دارایی‌های آن‌ها را تصاحب می‌کنند.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا