متوسط کیف پول

نگهداری دارایی هایتان در Nexo بهمراه کسب سود و بیمه آنها!

در Nexo، امنیت وجوه مشتریان اولویت اول است. شناخت این حقیقت توسط جامعه بلاک چین سبب شده که Nexo بیش از ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را در فقط ۷ ماه پردازش کند و بزرگترین و پیوسته ترین تجربه قرض دهی را توسعه دهد؛ این پلتفرم همچنین تبدیل به ابزاری شده که مشتریان تا ۶.۵ درصد سود برای دارایی های کریپتویی غیر فعال خود بدست بیاورند.

حالا شرکای Nexo در حال در نوردیدن مرز های نوآوری هستند و می خواهند اولین بیمه این صنعت را برای دارایی هایی که Nexo نگه می دارد، فراهم کنند که طبیعتا مشتریان Nexo هم از این امر سود می برند.

خلاصه اجرایی

Nexo تنها قرض دهنده کریپتو است که فراهم آورنده سود نیز می باشد و دارایی های مشتریان را با بیمه و در کیفیت بالا و بدون هیچ هزینه اضافی ذخیره می کند.

این سیاست بیمه ضرر هایی تا ۱۰۰ میلیون دلار را تحت پوشش قرار می دهد و از اتحاد BitGo`s با Lloyd`s فراهم شده است.

Nexo نوعی امنیت مدرن را گسترش می دهد که شامل نظارت همیشگی بر کلاه برداری و پشتیبانی از مشتری می باشد. علاوه بر وجود استاندارد امنیتی سطح 3 ارز های دیجیتال، این پلتفرم امنیت نهایی وجوه مشتریان را تضمین می کند.

چه کسی برای وجوه مشتریان Nexo بیمه فراهم می آورد؟

کیف پول های انبارش آفلاین Nexo توسط BitGo که پیشگام در فناوری رمز گذاری چند امضایی است، فراهم می آید. این دارایی ها تا ۱۰۰۰۰۰۰۰۰.۰۰ دلار توسط شرکت بیمه واقع در لندن Lloyd`s با سندیکای حامیان خود پوشش داده می شود و این سرویس بیمه هیچ هزینه اضافی ندارد.

Nexo و BitGo مدت هاست که با همدیگر رابطه دارند. در نتیجه BitGo پشتیبانی فوری برای توکن های Nexo فراهم می کند و نگهداری ایمن را از روز اول برای مشتریان تضمین کرده است.

با توجه به این محصول بیمه ای جدید، Mike Belshe مدیر عامل BitGo ابراز داشت که:

این کامل ترین بیمه ارائه داده شده در این صنعت است. شفافیت و دقت برای ایجاد اعتماد در بازار حیاتی هستند.

به منظور تسهیل این محافظت قدرتمند و بی نظیر، شرکت Lloyd’s of London’s که از سال ۱۶۸۶ آغاز به کار کرده است و سال هاست به فعالیت خود ادامه می‌دهد، سرپرستی سندیکایی از ۱۰ بیمه کننده ممتاز در حوزه دارایی های دیجیتال را به عهده دارد و ثباتی ایجاد کرده است که سرمایه گذارهای سازمانی را به سمت این سندیکا جذب می‌کند. همچنان که مدیر عامل این شرکت Inga Beale ابراز می دارد:

موقعیت سرمایه Lloyd`s در قوی ترین وضعیت خود تا به حال می باشد و دارایی های خالص آن در کل به ۲۹ بیلیون پوند می رسد و موقعیت مالی ایمن و مستحکم Lloyd`s اخیرا توسط رتبه بندی های عالی از جانب A.M. Best، Standard & poor`s و Fitch دوباره تایید شده است.

با تخصص حاصل از سده ها کار، سهام قوی و تخصص بی رقیب توسط طرفین درگیر در فرآیند بیمه و دارایی های کریپتویی به طور عمومی، آسایش خاطر برای مشتریان تامین شده است.

چه چیزی در این سیاست بیمه تحت پوشش قرار گرفته است؟

دارایی های کریپتویی نگهداری شده در برابر جرایم تجاری بیمه هستند. در رویداد غیر محتملی که Nexo از نقض امنیت رنج ببرد، فرآیند های بیمه شروع خواهند شد به گونه ای که هر ضرری ناشی از رخنه فیزیکی یا امنیت سایبری و یا دزدی کارمندان جبران خواهد شد.

راه حل های جانبی بیمه

در تلاش برای مقابله با ریسک های مختلف، Nexo دائما در جستجوی مکانیسم های جدید بیمه، محصولات و فراهم آورندگان محصول است تا مفاد، دامنه و موقعیت هایی را که می توان از مشتریان محافظت کرد، گسترده تر کند. یک مثال فوری در این زمینه سرویس بیمه Nexo برای کیف پول های بالای دو میلیون دلار Nexo می باشد که کیف پول های آفلاین اختصاصی با بیمه سفارشی را ارائه می دهد، مدیریت کننده های اکانت تعیین شده و راه حل های نقدینگی OTC هم همراه آن می باشند.

علاوه بر آن، Nexo یکی از اعضای بنیان گذار کنسرسیوم بیمه محافظتی وثیقه ای می باشد که بسیاری از احتمالات مدرن را در تلاشی غیر متمرکز برای صنعت بیمه در کل نمایان می سازد. این رویکرد جدید چشم انداز های مهیجی برای آینده دارد.

امنیت سطح بالا برای همه خدمات Nexo

خواه مشتریان از قابلیت های قرض دهندگی کارآمد Nexo در بیش از ۲۰۰ حوزه قضایی و با بیش از ۴۵ ارز کلاسیک استفاده کنند و یا از سود Nexo تا ۶.۵ درصد در سال برای دارایی های کریپتویی غیر فعال خود استفاده کنند، هر جنبه ای از کسب و کار Nexo به بالاترین استاندارد های امنیتی پایبند است. Nexo با بیش از 10 سال سابقه در زمینه اعتبار آنلاین ایمن، مفتخر است که هرگز مداخله سیستمی و رخنه امنیتی نداشته است.

برای پشتیبانی از استحکام این تشکیلات اقتصادی، Nexo از راه حل BitGo استفاده می کند که استاندارد سطح ۳ امنیت ارز های دیجیتال و SOC 2 را ادغام می کند. CCSS Level 3 نیازمند عامل های متعدد برای اقدامات بسیار حیاتی است زیرا مکانیسم های احراز هویت پیشرفته برای تضمین اعتبار داده ها به کار گرفته می شوند و این در حالی است که دارایی ها به شیوه جغرافیایی و سازمانی توزیع می شوند.

علاوه بر آن، همه سیستم های Nexo توسط متخصصان برجسته آی تی بازبینی می شوند و مکانیسم نظارت همیشگی بر تقلب را تضمین می کنند. پشتیبانی همیشگی مشتری برقرار است و کدگذاری درجه نظامی نیز امنیت وجوه مشتری و حریم خصوصی آنها را ضمانت می کند.

چه شما نیاز به دسترسی فوری به پول نقد داشته باشید و یا در انتظار بالا رفتن ارزش کریپتوی خود باشید و چه بخواهید از دارایی های کریپتویی خود سود بدست بیاورید، Nexo به کامل ترین شیوه آن را پوشش می دهد.

منبع
medium

نوشته های مشابه

15 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا