اخبار کوتاه

پانترا کپیتال: پیش از سقوط ترا، ۸۰٪ سرمایه خود را بیرون کشیدیم

شرکت پانترا کپیتال (Pantera Capital) اعلام کرد که بیش از ۸۰٪ سرمایه‌گذاری خود در پروژه ترا را قبل از آغاز سقوط، از این پروژه بیرون کشیده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از Theblockcrypto، جویی کروگ (Joey Krug) مدیر سرمایه‌گذاری شرکت پانترا کپیتال اعلام کرد بخش زیادی از سرمایه‌گذاری این شرکت روی پروژه ترا قبل از آغاز گرداب مرگ لونا بیرون کشیده شده است.

این سرمایه‌گذاری‌ در ۲ مقطع بر روی پروژه Terra انجام شده است. بخش اول مبلغ ۲۵ میلیون دلار مربوط به ژانویه ۲۰۲۱ (دی ۱۳۹۹) و بخش دوم مبلغ ۱۵۰ میلیون دلار و مربوط به جولای ۲۰۲۱ (تیر ۱۴۰۰) بوده است. علاوه بر این پانترا کپیتال در تابستان ۲۰۲۰ سرمایه‌گذاری دیگری را بر روی ترافرم لبز انجام داده بود. جویی کروگ اضافه کرد که پس از رشد قیمت لونا، این شرکت به مرور شروع به کاهش دارایی‌های خود در این پروژه کرد. به طوری که در زمان سقوط ارزش استیبل کوین UST، این شرکت حدود ۸۰٪ از دارایی‌های خود را از این پروژه خارج کرده بود.

علاوه بر این، بیش از دو سوم دارایی‌های باقی‌مانده پانترا کپیتال که به شکل رمزارز LUNA بود در زمان ریزش، با میانگین قیمت ۲۵.۶ دلار به فروش رسیده است و تنها بخش توکن‌های LunaX استیک شده این شرکت که در آن زمان قابل فروش نبوده‌‌اند، باقی مانده است.

Pantera Capital جز شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) در حوزه رمزارزها است.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا