مبتدی میهن پادکستاستخراج

میهن پادکست – با استخر ماینینگ (استخراج) بیشتر آشنا شوید! (بخش دوم)

در این میهن پادکست در رابطه با نکات و مطالب تکمیلی در رابطه با استخر ماینینگ صحبت کردیم و به مسائل مختلفی پرداختیم که می تواند برای افرادی که قصد ورود به حوزه ماینینگ را دارند مفید باشد. این میهن پادکست در دو قسمت تهیه شده است و این قسمت دوم پادکست‌های مرتبط با استخر ماینینگ است، پیشنهاد می‌شود ابتدا قسمت اول آن را گوش نمایید:

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

با استخر ماینینگ (استخراج) بیشتر آشنا شوید!

در این میهن پادکست مسائلی نظیر چگونگی پاداش دهی استخرهای ماینینگ، خط قرمزها و محدودیت های استخرهای ماینینگ صحبت کردیم (مانند حمله ۵۱درصد). علاوه بر این، یکی از موضوعاتی که ممکن است کاربران دائما درگیر آن شوند انتخاب ارز مورد نظر برای استخراج است. در این میهن پادکست راه حلی برای این مسئله نیز توضیح داده شده است.

در ابتدا که حوزه ماینینگ برای کاربران داغ و جذاب بود، اکثر آن ها تصور می کردند که ماینینگ تنها مختص به بیت کوین است و هیچ ارز دیجیتال دیگری این قابلیت را ندارد. اما تمامی ارزهای دیجیتالی که بر مبنای گواه اثبات کار یا PoW کار می کنند قابلیت استخراج و ماین شدن دارند. با گوش دادن به این میهن پادکست می توانید نکات تکمیلی در رابطه با استخرهای ماینینگ را فرا بگیرید.

برای گوش دادن به میهن پادکست های قبلی، به لینک زیر مراجعه کنید:

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا