اخبار آلتکوین

پولکادات سیستم مزایده پاراچین‌های خود را تغییر می‌دهد

تیم توسعه پولکادات اعلام کرد سیستم مزایده پاراچین‌های خود را به یک سیستم تازه‌تر تغییر می‌دهد. سیستم مزایده پاراچین‌ها از زمان آغاز به کار پروژه پولکادات فعال بوده است. این پلتفرم پل‌های امنی را برای افزایش تعامل‌پذیری بین اتریوم، کوساما و پولکادات معرفی می‌کند و اتصال شبکه خود را گسترش خواهد داد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از کوین گیپ، به گفته پیر اوبرت (Pierre Aubert)، معاون مهندسی شرکت پریتی تکنالجیز (Parity Technologies) که توسعه پولکادات را برعهده دارد، سیستم مزایده پاراچین‌های پولکادات با یک سیستم جدید تعویض خواهد شد. به گفته اوبرت، چنین گامی همسو با پیشرفت به سوی نسخه دوم شبکه پولکادات است.

بر اساس برنامه‌ها، سیستم مزایده پاراچین‌های پولکادات با سیستم جدیدی با نام Agile Coretime یا Bulk Coretime جایگزین می‌شوند و آغازگر مسیری خواهند شد که در آن امکان بریج زدن دارایی‌ها از این بلاکچین به شبکه اتریوم فراهم می‌شود. علاوه بر این، این سیستم ارتباط مستقیمی با شبکه کوساما، بلاکچین خواهر پولکادات خواهد داشت. به گفته اوبرت، طبق نقشه راه پولکادات، این پروژه قصد دارد در ۶ ماه آینده با معرفی ویژگی‌های جدید و به ویژه با تمرکز بر Agile Coretime، تجربه کاربران را بهبود بخشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد تمرکز فعلی پولکادات، بر بهبود تجربه توسعه‌دهندگان قرار دارد و یکی از راه‌های دستیابی به این مهم، API پیشنهادی این بلاکچین لایه ۱ است. به گفته اوبرت، این ابزار، کار را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند.

سیستم مزایده پاراچین پولکادات یکی از راه‌حل‌های انقلابی بود که مدت‌ها توسط این شبکه برای اضافه شدن زنجیره‌های جانبی استفاده می‌شد و به واسطه آن، شبکه‌های مهمی از جمله استار (Astar) و مون بیم (Moonbeam) کار خود را در اکوسیستم پولکادات آغاز کردند. این سیستم، به رای‌گیری کاربران برای انتخاب پاراچین‌ها وابسته بود و در نهایت به کاربران با توکن بومی پاراچین انتخابی پاداش داده می‌شد.

شایان ذکر است سیستم‌های Agile Coretime و Bulk Coretime هنوز در دست طراحی هستند اما پس از راه‌اندازی مطمئنا بر تجربه کاربری پولکادات تاثیر شگرفی خواهند گذاشت.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا