اخبار کوتاه

پالیگان و فانتوم پیشنهاد جذب پروژه‌های شبکه ترا را ارائه کردند

فروپاشی اکوسیستم شبکه ترا در هفته گذشته موجب شده است تا پروژه‌هایی که روی این شبکه در حال فعالیت بودند، به دنبال مهاجرت به شبکه‌ای جدید باشند. در حال حاضر مدیران شبکه‌های مختلف اشتیاق خود را برای پذیرایی از این پروژه‌ها نشان داده‌اند. در آخرین این موارد رایان ویات (Ryan Wyatt) مدیرعامل پالیگان استودیو از تیم‌های این پروژه‌ها خواست تا به بلاکچین پالیگان مهاجرت کنند. بنیاد فانتوم نیز در اقدامی مشابه نسبت به جذب این پروژه‌ها ابراز تمایل کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از coingape، ویات در توییتی تحت عنوان کمک به پروژه‌های روی شبکه ترا افزود:

ما در حال همکاری با پروژه‌های مختلف روی شبکه Terra هستیم تا به آن‌ها در فرآیند مهاجرت به شبکه پالیگان کمک کنیم. ما منابع و سرمایه‌های خود را در اختیار آن‌ها قرار خواهیم داد تا بدین وسیله استقبال خوبی از توسعه‌دهندگان و کامیونیتی محترم آن‌ها داشته باشیم.

پیش‌تر سندیپ نینوال (Sandeep Nainwal) هم‌بنیانگذار Polygon نیز به پروژه‌های روی بلاکچین ترا توصیه کرده بود که به شبکه پالیگان مهاجرت کنند. او به این پروژه‌ها این نوید را داده بود که به زودی رول‌آپ‌های با فناوری دانش صفر (ZK Rollup) بر روی پالیگان اجرا خواهند شد.

دیروز همچنین بنیاد فانتوم در توییتی نسبت به جذب پروژه‌های روی شبکه ترا ابراز تمایل کرد و شبکه فانتوم را شبکه‌ای سریع، ارزان، پایدار و با کامیونیتی بزرگ معرفی کرد که آمادگی پذیرایی از این پروژه‌ها را دارد.

توییت بنیاد فانتوم برای جذب پروژه‌های ترا

در هفته گذشته شبکه ترا و رمزارز لونا دچار پدیده گرداب مرگ شدند و بخش زیادی از ارزش خود را از دست دادند.

منبع
coingape

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا