اخبار بلاکچین

پالیگان: شبکه آزمایشی بلاکچین Avail به زودی راه‌اندازی می‌شود

شبکه آزمایشی بلاکچین جدید پالیگان که Avail نام گرفته است، به زودی راه‌اندازی می‌شود. هدف این لایه جدید ساده‌سازی دسترسی به داده در راه‌حل‌های لایه ۲ اتریوم است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از theblockcrypto، پالیگان (Polygon) اعلام کرد قصد دارد شبکه آزمایشی بلاکچین جدید خود با نام آویل (Avail) را در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ (بهار ۱۴۰۱) راه‌اندازی کند. این بلاکچین جدید به مجموعه راه‌حل‌های لایه دوم پالیگان مانند Edge، Miden، Zero، Hermez و Nightfall خواهد پیوست.

تیم توسعه‌دهنده Avail اظهار داشت که هدف اصلی این پروژه ایجاد یک «لایه در دسترس بودن داده» برای راه‌حل‌های لایه ۲ اتریوم مانند آپتیمیزم (Optimism) و ولیدیم (Validium) و سایر راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری دانش صفر ارائه‌شده توسط پالیگان و حل مشکل دسترسی به داده در آن‌ها است. این تیم افزود که جزییات کامل نحوه عملکرد Avail در همکاری با سایر راه‌حل‌های لایه ۲، در آینده اعلام خواهد شد.

منبع
theblockcrypto

کوشیار حیدری

علاقه‌مند به ریاضیات، موسیقی و بیت کوین. میتونم در قالب یه بیت کوین مکسی فشار خون هواداران اتریوم رو بالا ببرم اما در عین حال به برنامه نویسی اتریوم هم شدیدا علاقه‌ دارم. مهندسی برق خوندم و دکترای نفت رو بعد از آشنایی با کریپتو ول کردم. روز و شبم رو با زیر و رو کردن داده‌های مختلف و تلاش برای بیشتر کردن آگاهیم در مورد اقتصاد کلان، برنامه‌نویسی و تحلیل آنچین می‌گذرونم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا