رمزارز در ایران

رئیس جمهوری: کمک به تقویت پیام رسان داخلی به معنای محدود سازی سایر شبکه‌های اجتماعی نیست

ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی روز شنبه در نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید مباحث زیادی را مطرح کرد و به این موضوع اشاره داشت که باید باور کنیم اداره و مدیریت کشور، به عهده مردم، حق آنان و متعلق به ملت است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ایشان در ارتباط با استفاده مردم از شبکه‌های اجتماعی و موضوع پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد:

رفع انحصار و کمک به تقویت پیام‌ رسان‌های داخلی به معنای محدود سازی سایر شبکه‌های اجتماعی نیست. مردم حق انتخاب دارند و می‌توانند توأمان در شبکه‌های اجتماعی مختلف فعالیت داشته باشند. دولت دوازدهم از فضای مجازی و امکان دسترسی و برقراری ارتباط مردم، حراست خواهد کرد.

این روزها پیام رسان تلگرام و استفاده از آن مبحث داغ همه محافل است. موضوعاتی مانند فیلتر شدن تلگرام و استفاده از اپلیکیشن‌های داخلی بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است. شبکه پیام رسان تلگرام با ۲۰۰ میلیون کاربر فعال، روزانه حدود ۷۰ میلیارد پیغام را جابجا می کند. شاید عمده این اخبار و اتفاقات به دلیل پروژه‌ای است که مبنی بر آن تلگرام قصد دارد ارز مجازی خود را روانه بازار کند و یک شبکه غیرمتمرکز ایجاد کند. بنیان گذار تلگرام، پاول دورف تصمیم دارد با یک ICO بلاکچین و توکن خود (گرام) را روانه بازار کند.

آیا پیام رسان‌های داخلی توانایی پشتیبانی از کاربران خود را خواهند داشت؟ آیا کاربران تلگرام به پیام رسان داخلی کوچ خواهند کرد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا