کمک بنیان‌گذار ردیت برای ساخت بازی کارتی مبتنی بر اتریوم

الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian) یکی از بنیان‌گذاران ردیت (Reddit)، درباره آخرین کمک‌های Horizon برای ساخت بازی کارتی کریپتویی SkyWeaver و همچنین پلتفرم بلاک چین صنعت بازی آن صحبت کرد.

چکیده مطلب

  • بازی کارتی بلاک چین Horizon حدود ۵ میلیون دلار بودجه اضافی جمع آوری کرده است.
  • Initialized Capital، شرکتی که الکسیس اوهانیان تاسیس کرده، دور را به دست گرفته است.
  • Horizon در حال توسعه بازی کارتی کریپتویی SkyWeaver و پلتفرم Arcadeum است.

بلاک چین horizon، توسعه دهنده بازی کارتی مبتنی بر اتریوم SkyWeaver، اعلام کرد که ۵ میلیون دلار بودجه برای کمک به انتشار این بازی کارتی و کیت توسعه نرم افزار آن جمع آوری کرده است.

آخرین اتفاق آن توسط Initialized Capital هدایت شد، شرکت سرمایه گذاری که توسط بنیان‌گذار ردیت الکسیس اوهانیان تاسیس شده است؛ او یکی از طرفداران SkyWeaver است و اغلب در مورد نسخه بتای آن توئیت می‌کند. سرمایه گذاران جدید ConsenSys (که بودجه Decrypt را نیز تأمین می‌کند)، CMT Digital و Regah Ventures و همچنین سرمایه گذاران قبلی Golden Ventures ،DCG و Polychain نیز بخشی از این سیستم هستند.

پیش از این، Horizon در سال ۲۰۱۹ برای ایده پردازی بیشتر، ۳.۷۵ میلیون دلار جمع آوری کرده بود و طبق گفته TechCrunch، این شرکت آخرین جذب سرمایه را ادامه آن دور می‌داند.

پیتر کیلتیکا (Peter Kieltyka) بنیان‌گذار Horizon در وبلاگ خود نوشت:

ما افتخار این را داریم که از پشتوانه استراتژیک و مالی شرکا و متخصصان سطح جهانی برای گسترش چشم‌انداز خود استفاده کنیم. ما از این سرمایه‌ها برای عرضه اولین بازی خود به بازار استفاده خواهیم کرد و به ساخت و توسعه زیرساخت‌های بلاک چین خود برای موارد مجازی باز و استاندارد ادامه می‌دهیم.

کریپتو در صنعت بازی

بازی کریپتو ردیت بلاک چین

SkyWeaver مبدع تزریق کریپتو در بازی‌ محبوب Hearthstone بلیزارد است، که به بازیکنان اجازه می‌دهد کارت‌های خود را مانند دارایی‌های دیجیتال در اختیار داشته باشند.

این بازی‌ رایگان که برای Mac ،iOS و اندروید طراحی شده، کارت‌های شما را به عنوان توکن‌های ERC-۱۱۵۵ توکنیزه می‌کند و می‌توان آنها را در داخل بازی یا در بازارهای خارجی که از این استاندارد پشتیبانی می‌کنند، فروخت.

سیستم منحصر به فرد SkyWeaver فقط کارت‌های طلایی کمیاب را برای بازیکنانی که در صدر جدول‌های هفتگی هستند، چاپ می‌کند و سایر بازیکنان برای به دست آوردن این کارت‌ها، یا می‌توانند آنها را بخرند یا در بازی برنده شوند.

SkyWeaver در حال حاضر در بتای بسته محدود اجرا می‌شود؛ اما انتظار می‌رود اواخر امسال بتای آزاد آن را عرضه کند. اما با این حال، رقابت‌هایی هم خواهد داشت: Gods Unchained در حال حاضر خود را در این فضا تثبیت کرده است و اواخر سال گذشته اختلافاتی با بلیزارد به وجود آورد. Dark Country یک بازی کارتی کریپتویی با زیبایی شناسی گوتیک آمریکایی است، که امسال عرضه می‌شود.

SkyWeaver نه تنها به عنوان یک بازی کریپتویی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، بلکه ویترین پلتفرم  شرکت برای توسعه دهندگان دیگر است. استک بلاک چین مبتنی بر اتریوم با نام Arcadeum، استانداردی را برای دارایی‌های درون بازی ایجاد می‌کند که متعلق به بازیکن است. مانند پلتفرم انجین به تازگی راه اندازی شده است و می‌تواند به باز کردن بلاک چین برای سازندگان دیگر بازی‌ کمک کند.

کیلتیکا اضافه کرد:

به طور مشابه با انتشار Epic Games برای نمایش Unreal Engine، ما SkyWeaver را عرضه می‌کنیم تا استک‌های بزرگ ما را برای دنیاهای مجازی باز با مشوق‌های پخش کننده جدید و امکان کسب درآمد جدید به نمایش بگذارد.


منبع decrypt
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر