اخبار خارجی

کاردانو پر کارترین پروژه سال ۲۰۱۹ شناخته شد!

طی گزارش منتشر شده توسط پلتفرم تحلیلی سنتیمنت (Sentiment)؛ شبکه بلاک چین کاردانو در صدر فهرست پرکارترین پروژه ارز دیجیتال سال ۲۰۱۹ قرار دارد. این گزارش با استفاده از ابزارهای سنتیمنت تهیه شده بود که بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال را طی ۱۲ ماه تحلیل کرده بود.

Cardano به عنوان پرکارترین پلتفرم بلاک چین از لحاظ توسعه فنی شناخته شده است. این گزارش به رشد توسعه های اکوسیستم کاردانو پرداخته است که این توسعه ها با عرضه شبکه آزمایشی تشویقی مورد انتظار شلی (Shelly) در ماه دسامبر حاصل شده است.

شبکه آزمایشی که در تاریخ ۱۳ دسامبر فعال شد دارای بیش از ۵۰۰ استخر استیکینگ بود. در این گزارش، اتریوم با فاصله کمی در رتبه بعدی قرار دارد، به طوری که در این گزارش به اقدامات مهمی اشاره شده است که توسعه دهندگان به منظور دستیابی به آپدیت اتریوم ۲.۰ انجام داده اند. انتظار می‌رود این به روزرسانی، پلتفرم اتریوم را از گواه اثبات کار با مصرف انرژی بسیار زیاد به گواه اثبات سهام با مصرف انرژی بهینه انتقال دهد.

افزودن توسعه های بیشتر کاردانو به اکوسیستم خود

گزارش اخیر سنتیمنت، نتایج گزارش Flipside که چند هفته گذشته منتشر شد را تایید کرده است. در این گزارش، کاردانو در بین ۱۲ پلتفرم برتر بلاک چین در سال ۲۰۱۹ قرار داشت. کاردانو در سال ۲۰۲۰ به توسعه های بیشتر در اکوسیستم خود ادامه می‌دهد. این پلتفرم بلاک چین اخیرا اعلام کرده است که در حال آماده سازی برای انجام هاردفورک در ماه فوریه است.
این هاردفورک، اجماع تحمل خطای بیزانس اوروبوروس را با شبکه آزمایشی شلی به صورت یکپارچه در می‌آورد. این اجماع اولین اجماع گواه اثبات سهام در اکوسیستم کاردانو خواهد بود که از نظر امنیت با اجماع گواه اثبات کار برابر است. فورک موفقیت آمیز باعث خواهد شد تا کاردانو به هدف خود مبنی بر تبدیل شدن به پلتفرم بلاک چین کاملا غیرمتمرکز قرارداد هوشمند نزدیک تر شود.

انتظار همکاری بیشتر کاردانو با سایر پلتفرم ها در سال ۲۰۲۰

اغلب این موضوع گفته می‌شود که ایجاد همکاری و شراکت، خون جاری در رگ های پلتفرم های ارز دیجیتال است. کاردانو نیز از این قاعده مستثنی نیست و همکاری و شراکت های مهمی در سال ۲۰۱۹ با سایر پلتفرم ها منعقد کرده است. نیوبالانس (New Balance) غول پوشاک ورزشی، با همکاری استراتژیک با کاردانو موافقت کرده است تا پیگیری اصل بودن کفش های ورزشی خود را امکان پذیر سازد. پلتفرم Emurgo نیز با دولت اتیوپی همکاری کرده است تا ارز دیجیتال جدیدی برای این کشور آفریقایی توسعه دهد.

به نظر می‌رسد کاردانو در سال ۲۰۲۰ در مسیر همکاری و مشارکت با دولت ازبکستان خواهد بود تا نیروی ویژه بلاک چین تشکیل دهد. این نیروی ویژه مخصوص توسعه چارچوب قانونی برای STO ها و STX های این کشور است.

منبع
newslogical

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا