اخبار عمومی

بیت کوین و دوج کوین به کیف پول رابین هود اضافه شدند

کیف پول ارز دیجیتال رابین هود اعلام کرد از دو شبکه بلاکچین بیت کوین و دوج کوین پشتیبانی می‌کند. همچنین، این شرکت شروع به راه‌اندازی ویژگی سواپ برای بیش از ۲۰۰ دارایی مختلف در شبکه اتریوم کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از کوین دسک، این شرکت در بیانیه‌ای ایمیلی اعلام کرد همه کاربران کیف پول رابین‌هود اکنون می‌توانند BTC و DOGE را ارسال و دریافت کنند. در شش ماه گذشته، رابین‌هود بر اساس تقاضای کاربران برای شبکه‌های بیشتر، پشتیبانی از اتریوم، آربیتروم و آپتیمیزم را اضافه کرده است.

همچنین، این شرکت در روز چهارشنبه از ارائه ویژگی سواپ (Swap) برای «کاربران منتخب» رونمایی کرد که از طریق آن کاربران می‌توانند اتر را با بیش از ۲۰۰ دارایی مختلف مبادله کنند. این کیف پول از این قابلیت نیز برخوردار است که هزینه‌های گس را از هر توکنی که کاربران در اختیار دارند، و نه فقط با اتریوم، دریافت کند. رابین‌هود اعلام کرده است در هفته‌های آینده همه کاربران به ویژگی سواپ دسترسی خواهند داشت.

این شرکت اظهار داشت در تلاش است تا بر اساس تقاضای کاربر، پشتیبانی از شبکه‌های لایه ۲ بیشتری را در آینده فعال کند. رابین‌هود با افزودن تدریجی شبکه‌های بلاکچین، به دنبال تعادل بیشتر در اکوسیستم محصول کریپتوی خود است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا