اخبار خارجی

فصل دوم رویداد آلفا سندباکس آغاز شد

همزمان با عرضه فصل دوم رویداد آلفا بازی متاورس سندباکس، تعداد کاربران این پلتفرم از مرز ۲ میلیون نفر عبور کرد. در این فصل از بازی بیش از ۲۰۰ ماموریت وجود دارد که گیمرها می‌توانند آنها را انجام داده و شانس دریافت Alpha Pass NFT را داشته باشند. ارزش این جوایز تا سقف ۱۰۰۰ توکن SAND به ارزش تقریبی ۳۰۰۰ دلار خواهد بود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، بازی متاورس سندباکس ، در بحبوحه عرضه فصل دوم رویداد آلفا خود توانست از مرز ۲ میلیون کاربر عبور کند. این رویداد بازی کریپتویی که پشتوانه آن توکن‌های NFT و توکن بومی SAND است، تقریبا ۴ سال در دست توسعه قرار داشته است. فصل اول رویداد آلفا در اواخر ماه نوامبر (آبان) ۲۰۲۱، منتشر شد.

فصل دوم رویداد آلفا سندباکس به طور رسمی در روز پنج‌شنبه عرضه شد و تمام کاربران می‌توانند به جستجو و کاوش ۳۵ تجربه مجازی مختلف نظیر Snoopverse با همکاری اسنوپ داگ، خواننده معروف و از طرفداران NFT بپردازند.

۲۰۰ ماموریت در بازی سندباکس وجود دارد که طی آن، گیمرها می‌توانند آن‌ها را انجام داده و شانس دریافت Alpha Pass NFT را داشته باشند که به دارندگان خود تا سقف ۱۰۰۰ توکن SAND به ارزش تقریبی فعلی ۳۰۰۰ دلار پاداش می‌دهد.

سندباکس در صدد اجرا و پیشبرد این پروژه در فازهای مختلف است. طبق نقشه راه این پروژه برای سال ۲۰۲۲، سه ماهه بعدی سال جاری شاهد عرضه سازمان مستقل غیرمتمرکزی (DAO) خواهیم بود که قدرت رای‌دهی را به دارندگان توکن SAND، زمین‌های مجازی و آواتارها می‌دهد.

توییت dean takahashi درمورد بازی متاورس سندباکس

یکی از عوامل مهم در خصوص استقبال کاربران از رویداد آلفا، همکاری‌های پرشمار این پروژه با اسامی معروف نظیر Warner Music، واکینگ دد، اسنوپ داگ و Deadmau5 می‌تواند باشد.

به نظر می‌رسد که انتظار برای عرضه فصل دوم بر قیمت SAND تاثیر نگذاشته است. به طوری که قیمت توکن سندباکس نسبت به روز گذشته با ۲.۲۵٪ کاهش به ۲.۹۷ دلار رسیده است. قیمت این توکن طی یک ماه گذشته بیش از ۲۴٪ و نسبت به رکورد قیمت خود در ۳ ماه گذشته تقریبا ۶۴٪ کاهش یافته است. کف قیمت زمین‌های مجازی بازی سندباکس نیز طی یک هفته گذشته ۸٪ کاهش یافته و به ۲.۹۷ اتر معادل با ۸۱۰۰ دلار رسیده است.

در تاریخ ۲ مارس (۱۱ اسفند) سندباکس هم‌چنین همکاری با Cube Entertainment را اعلام کرد. این همکاری برای توسعه توکنیزه کردن دارایی‌ها با حضور عناصری از فرهنگ کره جنوبی مانند موسیقی این کشور (K-Pop) است. این دارایی‌های توکنیزه شده در بازی‌ مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

سباستین بورگت (Sebastien Borget) هم‌بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی سندباکس در این خصوص گفته است:

Cube Entertainment با برداشتن گامی دیگر در بازی سندباکس، پذیرای ماهیت متاورس است. این شرکت در سندباکس می‌تواند برندهای داخلی و موسیقی فرهنگ کره را به نمایش بگذارد و از طریق زمین‌های خود، این فرهنگ و دارایی‌های مرتبط را ارائه دهد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا