اخبار خارجی

آنتونی اسکراموچی: نیمی از سرمایه شرکت را در بیت کوین و چند رمزارز دیگر سرمایه‌گذاری کردیم

مدیران شرکت سرمایه‌گذاری اسکای بریج کپیتال (SkyBridge Capital) به تازگی اعلام کردند که نیمی از دارایی‌های این شرکت را در حوزه رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند. آنتونی اسکراموچی یکی از این مدیران، پیش‌بینی کرد که در نهایت قیمت بیت کوین به ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بیت کوین نیوز، آنتونی اسکراموچی و جان دارسی، دو تن از مدیران شرکت مدیریت دارایی اسکای بریج کپیتال به تازگی در مصاحبه‌ای با بلومبرگ در رابطه با چشم‌انداز بازار رمزارز صحبت کرده‌اند.

اسکراموچی در این مصاحبه اعلام کرد تقریبا نیمی از دارایی‌های تحت مدیریت این شرکت را دارایی‌های دیجیتال نظیر بیت کوین، الگوراند، اتریوم و سهام شرکت‌های مرتبط با رمزارزها تشکیل می‌دهند. وی با اشاره به اینکه اسکای بریج قصد دارد تمرکز بر دارایی‌های دیجیتال را چند برابر کند و میزان دارایی تحت مدیریت خود را از ۳.۵ میلیارد دلار به ۱۰ میلیارد دلار برساند گفت:

ما آنقدر نسبت به این فرصت خوش‌بین هستیم که سیاست شرکت را به گونه‌ای تغییر دادیم که در نهایت، یک شرکت مدیریت دارایی و مشاور پیشرو در این زمینه باشیم.

وی افزود:

ما فکر می‌کنیم بازار رمزارز فرصت رشد فوق‌العاده‌ای را نشان می‌دهد.

دارسی، مدیر بخش توسعه کسب و کار اسکای بریج نیز در این مصاحبه گفت:

بدیهی است که ما نسبت به این بازار به شدت صعودی هستیم. آنچه که ما تصمیم گرفتیم انجام دهیم این بود که بخشی از سرمایه‌ای که قبلا به مدیران اعتباری تخصیص داده شده بود، مستقیما در دارایی‌هایی چون بیت کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری شود.

در این مصاحبه در رابطه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و نقش آن در قانون‌گذاری این حوزه نیز صحبت شد. اسکراموچی در رابطه با چگونگی قانون‌گذاری بخش رمزارز توسط کمیسیون بورس آمریکا گفت:

آنها فضای رمزارز را بیش از حد قانون‌گذاری نخواهند کرد اما مطمئنا آن را به حال خود هم رها نمی‌کنند.

اسکراموچی در واکنش به رد پیشنهاد صندوق‌های ETF آنی بیت کوین توسط کمیسیون بورس در ماه‌های اخیر افزود:

ما فکر می‌کنیم که زودتر از موعد است، بنابراین، اگر حق با ما باشد، و شما یک ETF نقدی داشته باشید، دریچه‌ها برای سرمایه‌گذاران سازمانی و خرد باز خواهد شد.

وی ادامه داد:

من فکر می‌کنم کمیسیون بورس معتقد است چون معاملات نقدی بیت کوین در سراسر جهان اتفاق می‌افتد، آنها بازاری واحد برای خرید و فروش‌ها ندارند و به همین خاطر نگران دستکاری قیمت هستند.

اسکراموچی در آخر گفت:

با گذشت زمان، به دلیل شفافیت بازارها، فکر می کنم آن‌ها (کمیسیون بورس) راحت‌تر برخورد خواهند کرد.

بنیانگذار شرکت اسکای بریج پیش‌بینی کرده است بیت کوین ۱۰۰،۰۰۰ دلاری خواهد شد و در نهایت روزی با قیمت ۵۰۰,۰۰۰ دلار برای هر واحد معامله خواهد شد. علاوه بر این، وی انتظار دارد بزرگترین ارز دیجیتال بازار در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین به ارز قانونی کشور تبدیل شود.

منبع
news.bitcoin

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا