اخبار خارجی

رشد خیره‌کننده سولانا، پولکادات و لونا + تحلیل قیمت

سولانا روند صعودی قیمت خود به بالاتر از ۷۰ دلار را آغاز کرده و رکورد جدیدی را به جای گذاشته است. پولکادات نیز پس از ثبت سطح حمایتی ۲۴ دلار، گام بزرگی به سمت قیمت ۳۲ دلار برداشته است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از coingape، تریدرها هیاهویی در بازار رمزارزها ایجاد کرده‌اند و اکثر رمزارزها نیز به اهداف چشمگیری دست یافته‌اند. سولانا طی این موج صعودی به قیمت بالاتر از ۷۴ رسید و رکورد جدیدی را ثبت کرد.

از طرف دیگر، سرمایه‌گذاران معتقدند که کاردانو پس از به‌روزرسانی آلونزو (Alonzo)، رمزارز بعدی است که به رکورد قیمت بالاتر از ۲.۵ دلار دست خواهد یافت. در این بین، نوسان قیمت بیت کوین هم‌چنان در محدوده کمتر از ۵۰,۰۰۰ دلار قرار دارد و ۴۸,۰۰۰ دلار مانع مهم پیش روی این رمزارز است.

تحلیل قیمت سولانا

سولانا از ماه جولای تاکنون در روند صعودی قرار داشته است. قیمت این رمزارز طی آخر هفته گذشته به بالاتر از ۵۰ دلار رسید و روز معاملاتی دوشنبه را با قیمت بالاتر از ۶۰ دلار شروع کرد. گاوها در این سطح قیمت باقی ماندند، زیرا مانع قیمت بعدی، سطح ۶۵ دلار بود. 

هرچند، گاوها سریعا از این مانع عبور کردند و برای اولین بار، قیمت بالاتر از ۷۰ دلار برای سولانا ثبت شد. سولانا توانست رکورد قیمت ۷۵ دلار را ثبت کند. در زمان نگارش این خبر قیمت سولانا برابر ۷۱.۳ دلار است. انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت، قیمت سولانا به ۸۰ دلار برسد.

اندیکاتور MACD نیز سیگنال‌های به شدت صعودی نشان می‌دهد. این شرایط با حفظ سیگنال خرید در ماه جولای همراه شده است. به علاوه، با افزایش گپ بین میانگین متحرک نمایی ۱۲ و ۲۶ روزه، خریداران بیشتر به این رمزارز جذب شده و قیمت آن افزایش می‌یابد. در نتیجه، می‌توان گفت که احتمالا روند صعودی سولانا هم‌چنان ادامه دارد.

قیمت سولانا ( توکن SOL )

تحلیل قیمت پولکادات

پولکادات نیز روز سه‌شنبه بیش از ۱۰ درصد افزایش قیمت داشته است و هم‌چنان در روند صعودی قرار دارد. پس از عبور پولکادات از مانع قیمت ۲۴ دلار، شاهد رشد ۱۶ درصدی این رمزارز بودیم. در حال حاضر، قیمت پولکادات بالاتر از سطح ۲۶ دلار قرار دارد و گاوها به دنبال دستیابی به قیمت ۳۲ دلار هستند.

میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه مانع از پیشرفت روند صعودی شد و اجازه نداد قیمت به ۲۸ دلار برسد. هرچند، پس از تمام شدن فشار فروش کنونی، می‌توان انتظار داشت که قیمت پولکادات از ۳۰ دلار عبور کند. قیمت ۳۲ دلار، سطح کلیدی و مهم بعدی است که می‌تواند به عنوان مانعی برای دستیابی پولکادات به رکورد قیمت ۵۰ دلار عمل کند.

قیمت پولکادات (توکن DOT)

در این بین، به نظر می‌رسد روند صعودی پولکادات هم‌چنان ادامه دارد و دستیابی به قیمت ۳۰ دلار دور از ذهن نیست. اندیکاتور MACD نشان می‌دهد که در حال حاضر روند این رمزارز صعودی است. اندیکاتور RSI نیز نشان می‌دهد که خریداران کنترل امور را در دست دارند.

تحلیل قیمت لونا

قیمت ترا LUNA ماه گذشته افزایش چشمگیر تقریبا ۲۹۰ درصدی داشته است. در کانال صعودی که به رنگ آبی نشان داده شده است، می‌توان مشاهده کرد که لونا به سمت هر دو روند صعودی و نزولی متمایل است. هر بار که قیمت لونا به یکی از خط روندها رسیده، سریعا از آن خارج شده است. برای آنکه لونا روند صعودی خود را ادامه می‌داد باید از مقاومت ۲۳.۹۸ دلار عبور می‌کرد. حال قیمت لونا به محدوده جدیدی وارد شده و سطح مقاومتی جدیدی شکل گرفته است. به طور کلی، عبور آلتکوین‌های برتر از رکورد قبلی خود، یک نشانه بسیار خوب برای بازار رمزارزها است.این شرایط اکنون نیز که قیمت لونا به رکورد ۲۵ دلار رسیده، مجددا رخ داده است.

نمودار قیمت قیمت لونا

در صورتی که خرس‌ها کنترل را به دست بگیرند، قیمت این رمزارز می‌تواند تا سطح حمایتی ۱۹.۵۰ دلار نیز پایین بیاید. این سطح حمایتی به کف کانال صعودی بسیار نزدیک است. عبور از سطح حمایتی منجر به پایان یافتن روند صعودی ۳ هفته اخیر لونا خواهد شد. تقریبا در کل این روند صعودی، میانگین متحرک ۵۰ روزه به عنوان سطح حمایتی حفظ شده است.

به نظر شما سولانا و پولکادات می‌توانند روند صعودی خود را ادامه دهند یا طی روزهای آتی با اصلاح قیمت مواجه خواهند شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
coingape

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا