اخبار آلتکوین

رشد چشمگیر ارزهای با ثبات در بازار نزولی ارز دیجیتال!

با توجه به گزارش CoinMarketCap، ارزش بازار اکثر ارزهای دیجیتال به سرعت در حال کاهش هستند، اما ارزهای با ثبات محبوب در بیست و چهار ساعت گذشته افزایش ۲۰۰ درصدی را در حجم معاملات خود تجربه کرده اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

 در هفته گذشته ارزهای دیجیتال حدود ۳۰ میلیارد ارزش بازار خود را از دست دادند اما دقیقا در همین بازه زمانی ارزهای با ثبات روندی پایدار را تجربه کردند. مخصوصا ارزهای با ثباتی که به تازگی راه اندازی شده اند مانند Circle (USDC)، True USD و DAI در بیست و چهار ساعت گذشته افزایش ۲۰۰ درصدی را شاهد بودند. لازم به ذکر است که این افزایش چشمگیر برخلاف فروش یکجا و سریع در بازار بزرگ دارایی های دیجیتال اتفاق افتاده است.

ارزهای با ثبات به سوی امنیت پرواز می کنند

اکنون با توجه به ثبات و پایداری و عدم کاهش، به نظر می رسد که ارزهای با ثبات مفهوم “پرواز به سوی امنیت” را ثابت می کنند. با توجه به سیاست های نظارتی دقیق و دشوار، دسترسی به ارزهای رایج نیز اغلب از طریق صرافی های دیجیتال دشوار است. زیرا این قوانین ارزهای با ثبات به بهترین جایگزین موجود برای مقابله در برابر ارزهای دیجیتال پر نوسان تبدیل شوند. به طور قابل توجهی، کاهش بیت کوین و نزول آن تا قیمت کمتر از ۶۰۰۰ دلار در هفته گذشته به لحاظ روانی تاثیرات زیادی بر روی بسیاری از سرمایه گذاران گذاشت و باعث شد تا آنها ارزهای دیجیتال خود را فروخته و در عوض ارزهای با ثبات خریداری کنند.

حجم معاملات USDC تقریبا ۴۰۰ درصد افزایش یافت

اطلاعات بدست آمده از سایت CoinMarketCap نشان می دهد که حجم معاملات ۲۴ ساعته USDC در روز چهاردهم نوامبر تقریبا ۴۰۰ درصد افزایش یافت به گونه ای که ارزش بازار این ارز با ثبات از ۵ میلیون دلار به ۲۵ میلیون دلار رسید. این افزایش چشمگیر باعث تغییر رتبه USDC و افزودن آن به گروه ۵۰ ارز دیجیتال بزرگ جهان شد. در زمان نگارش این خبر، ارزش کلی بازار USDC بیش از ۱۴۴ میلیون دلار و قیمت هر یک USDC در حدود ۱.۰۱ دلار است.

همانطور که CryptoGlobe اخیرا گزارش داده است، صرافی بایننس که بزرگترین پلتفرم تجارت جهانی کریپتو است، ارز با ثبات USDC را به فهرست ارزهای دیجیتال خود اضافه کرده است. آشر تان مدیرعامل صرافی استرالیایی کوین جار (Coinjar)، اذعان کرد که وجود ارزهای با ثبات اتفاق بزرگی را در آینده رقم خواهد زد.

نظر شما در مورد افزایش ارزهای با ثبات در بازار ارز دیجیتال چیست؟

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا