اخبار بلاکچین

بنیاد لونا و آزمایشگاه ترا ۲۰۰ میلیون دلار آوالانچ خریدند

بنیاد محافظ لونا ۱۰۰ میلیون دلار استیبل کوین UST را به خرید رمز ارز بومی شبکه آوالانچ (AVAX) اختصاص داده است. همزمان آزمایشگاه ترافرم معادل ۱۰۰ میلیون دلار لونا رمز ارز بومی شبکه ترا را به خرید AVAX اختصاص داده است.

به گزارش میهن بلاکچین وبه نقل از کوین دسک، دو بنیاد محافظان لونا (LFG) و آزمایشگاه ترافرم (TFL) که پشتیبان‌های شبکه ترا هستند، اعلام کردند که مجموعا ۲۰۰ میلیون دلار رمز ارز AVAX را از بنیاد آوالانچ خریداری کرده‌اند. در نتیجه بنیاد آوالانچ اکنون معادل ۲۰۰ میلیون دلار UST و رمز ارز LUNA را در اختیار دارد. همچنین AVAX پس از بیت کوین، به دومین رمز ارز لایه یک پشتیبان استیبل کوین UST تبدیل شده است.

ترا اعلام کرد که قرار است به همراه بنیاد آوالانچ، روی توسعه ساب‌نت بازی همکاری کند. امین گون سیرر (Emin Gün Sirer) بنیان‌گذار آوالانچ نیز گفت انتظار دارد برنامه‌های بومی بیشتری از شبکه ترا به آوالانچ بپیوندد.

منبع
coindesk

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا