اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

اضافه شدن ۴ استیبل کوین به صرافی OKEx پس از بحران تتر!

اگر تتر واقعا از طریق دلار ذخیره شده در حساب های بانکی تحت کنترل این شرکت پشتیبانی می شود، این کوین پایدار باید این دوره از نوسانات غیر مشخص را تحمل کند تا زمانی که آربیتراژ بتواند ارزش دلاری آن را برگرداند. و اگر این گونه نبود، می توانیم شاهد حجم معاملات روزانه بیشتری از این ارز نسبت با هر نوع ارز دیجیتال دیگر به جز بیت کوین باشیم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

OKEx، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان، در نظر دارد تا چهار کوین پایدار مهم را به فهرست خود اضافه کند. از امروز معامله گران صرافی OKEx می توانند دلار جمینای (GUSD)، پاکسس استاندارد (PAX)، یو‌اس‌دی کوین (USDC) و TrueUSD یا همان TUSD را در حساب های خود در این صرافی واریز کنند. فردا ۱۶ اکتبر ساعت ۱۴:۰۰ به وقت هنگ کنگ، هر یک از این کوین های پایدار را می توان با ارزهای دیجیتال تتر و بیت کوین مبادله کرد و سه ساعت بعد این توکن ها قابل دریافت خواهند بود.

علی رغم بهبود حجم معاملات کم روزانه، روز دوشنبه تتر ارزش دلاری خود را از دست داد و همچنین علی رغم فرصت های فراوان برای معامله گران و سود حاصله از آربیتراژ تتر، این ارز دیجیتال نتوانست ارزش و برابری خود را با دلار آمریکا حفظ کند.

tether-price-kraken-oct15

در صرافی ارز دیجیتال کراکن (Kraken)، تتر با قیمت ۰.۸۵ دلار معامله شد. حتی اگر منتقدان در اشتباه باشند که عملکرد تتر در بالای جدول ارزهای دیجیتال جای نمی‌گیرد، باز هم از دست دادن ارزش دلاری تتر و سهم بازار می‌تواند باعث ترغیب این شرکت شود تا عملکرد شفاف تری داشته باشد و حتی ترازنامه خود را دستخوش حسابرسی کند.

در حال حاضر، حجم مبادلات روزانه PAX و TUSD در برابر تتر به ترتیب ۱۱ میلیون دلار و ۲۷ میلیون دلار است که قیمت هرکدام حداقل ۸ درصد بیشتر از USDT می‌باشد. GUSD و USDC از نظر ارزش بیشتر نسبت به USDT شرایط مشابهی دارند، هرچند بازار این توکن ها نیز حجم معاملات زیادی را شاهد نبوده است.

در همین حال، BitPay پردازشگر پرداخت ارزهای دیجیتال اخیرا اعلام کرده است که از دو کوین پایدار، GUSD و USDC پشتیبانی خواهد کرد. تتر، با وجود سهام غالب خود در بازار ، شامل این ویژگی نشد.

نظر شما چیست؟ آیا دلیل کاهش قیمت تتر و نوسانات آن عدم شفافیت پشتوانه مالی این ارز دیجیتال می باشد؟

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا