اخبار آلتکویناخبار عمومی

پنج سال آینده فقط مجرمان از ارزهای سنتی و رایج استفاده خواهند کرد!

تیم دراپر سرمایه گذار میلیاردر و خوش بین شناخته شده بیت کوین اذعان داشت که پنج سال آینده فقط مجرمان از ارزهای سنتی استفاده خواهند کرد زیرا ارزهای دیجیتال به صورت جهانی در خواهند آمد. دراپر این حرف خود را طی مصاحبه ای با شبکه فاکس بیزینس بیان کرد.

وی با بیان مجدد صحبت های قبلی خود، پیش بینی کرد که ارزهای سنتی در پنج سال آینده از دور خارج و مضحک خواهند شد. او در توضیح پیش بینی خود بیان کرد که به جز مجرمان، هیچکس از پول نقد استفاده نخواهد کرد، زیرا مجرمانی که از کریپتو استفاده کنند توسط بلاک‌ چین قابل ردیابی خواهند بود. وی گفت:

مجرمان هم چنان میخواهند که با پول نقد سروکار داشته باشند زیرا هر مجرمی که بخواهد از بیت کوین استفاده کند گیر می‌افتد.

در ماه آگوست ۲۰۱۸، یکی از ماموران سازمان مبارزه با مواد مخدر آمریکا خاطر نشان کرد که ترجیح می‌دهد مردم از ارزهای دیجیتال استفاده کنند زیرا ابزارهای بلاک چین، شناسایی مجرمان را امکان پذیر می‌سازد.

دراپر نیز طی مصاحبه ای گفت که معتقد است سرمایه وی در بیت کوین امن تر از سرمایه ای است که در بانک دارد. دراپر خاطر نشان کرد بانک من دائما در خطر حمله هکرها است و افزود که تاکنون کسی نتوانسته است بلاک چین بیت کوین را هک کند.

تیم دراپر با بیان اینکه بیت کوین امن تر از بانک و پول نقد است، نقد کردن بیت کوین را با نقد کردن طلا مقایسه کرد و گفت در حالی که آینده متعلق به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است، به گذشته برگشتن منطق نیست.

بیانیه اخیر دراپر، موضع میلیونر جوان، جرمی گاردنر را بازگو می‌کند‌. وی گفت سیستم اقتصادی فعلی نسبت به فناوری بلاک چین پتانسیل بیشتری برای جرایمی نظیر تروریسم و سایر جنایات دارد.

در نوامبر سال گذشته، تیم دراپر پیش بینی ماه آوریل خود در خصوص بیت کوین را مجددا بیان کرد. او پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد. بیت کوین اخیرا شاهد رشد چشمگیری بوده است و قیمت آن با رشد ۷.۶ درصدی به ۳۹۰۷ رسید.

منبع
cointelegraph

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا