اخبار آلتکوین

تقویم آنلاک رمزارزها؛ کدام پروژه‌ها در ماه دسامبر توکن آزاد خواهند کرد؟

در ماه دسامبر (آذر)، برخی از پروژه‌ها از جمله dYdX، سویی (SUI)، آپتوس (APT) و ایپ کوین (APE) طبق برنامه توکنومیک خود مقادیر قابل توجهی توکن آزاد خواهند کرد. آنلاک رمزارزها (Token Unlock) معمولا با ایجاد فشار فروش می‌تواند بر قیمت آنها تاثیر بگذارد؛ به همین خاطر، مورد توجه تحلیلگران و معامله‌گران قرار می‌گیرد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

ارزش توکن‌هایی که قرار است به مرور در ماه دسامبر آزاد شوند بیش از ۷۵۰ میلیون دلار است و بزرگترین آنلاک به پروژه dYdX تعلق دارد که در روز نخست ماه دسامبر (۱۰ آذر)، ۱۵۰ میلیون واحد توکن DYDX با ارزشی بالغ بر ۴۶۲ میلیون دلار آزاد کرده است. این صرافی همچنین قرار است در تاریخ ۲۶ دسامبر، ۵۷۵.۳۴ هزار توکن دیگر معادل ۱.۷۷ میلیون دلار آنلاک کند.

آنلاک توکن‌ها فرآیندی است که پروژه‌ها برای جلوگیری از فشار فروش و محافظت در برابر کاهش شدید قیمت انجام می‌دهند. با این حال، این فرآیند عرضه در گردش بازار را افزایش می‌دهد که در مقادیر بزرگ، ممکن است به ریزش قیمت‌ها منجر شود.

البته تمام آنلاک‌ها لزوما قیمت را کاهش نمی‌دهند. توصیه می‌شود پیش از سرمایه‌گذاری، پروژه‌ها را از دید فاندامنتال بررسی و در رابطه با برنامه توکن آنلاک آنها اطلاعات کسب کنید. با این حال، معامله‌گران می‌توانند با آگاهی تقویم آنلاک پروژه‌ها، برای شناسایی نقاط ورود و خروج از بازار استفاده کنند.

در جدول زیر، تقویم توکن آنلاک پروژه‌هایی را که ارزش آنلاک آن‌ها بالاتر از ۵ میلیون دلار است و در ماه دسامبر آزاد می‌شوند، بررسی و جزییات آزادسازی توکن هر پروژه را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

تاریخ میلادینام توکن (کوین)تعداد توکنی که آزاد می‌شود (میلیون واحد)ارزش دلاری توکنی که آزاد می‌شود (میلیون دلار)درصد افزایش عرضه در گردش فعلی
۱ دسامبرDYDX۱۵۰۴۶۲۸۳٪
۱ دسامبر1INCH۹۸.۷۴۳۳.۹۸۹.۴۸٪
۳ دسامبرSUI۳۴.۶۲۲۱.۳۵۳.۳۵٪
۱۲ دسامبرAPT۲۴.۸۴۱۷۴.۱۵۸.۹۵٪
۱۵ دسامبرCYBER۱.۲۶۷.۷۲۸.۵۱٪
۱۷ دسامبرAPE۱۵.۶۰۲۴.۸۱۴.۲۳٪
۲۲ دسامبرID۱۸.۴۹۵.۰۴۶.۴۶٪
۲۷ دسامبرYGG۱۶.۶۹۶.۲۵۵.۸۳٪
۳۰ دسامبرOP۲۴.۱۶۴۰.۳۵۲.۷۴٪

بزرگترین آزادسازی توکن در ماه دسامبر متعلق به چه پروژه‌ای است؟

  • بزرگترین آزادسازی توکن متعلق به پروژه dydx است که ۱۵۰ میلیون واحد توکن را با ارزشی بالغ بر ۴۶۲ میلیون دلار آنلاک می‌کند و پس از آن آپتوس و آپتیمیزم قرار دارند.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا