اخبار آلتکوین

تقویم آنلاک رمزارزها؛ کدام پروژه‌ها در ماه نوامبر توکن آزاد خواهند کرد؟

در ماه نوامبر (آبان ماه)، برخی از پروژه‌ها از جمله سویی (SUI)، ایمیوتبل X (IMX) و آوالانچ (AVAX) مطابق با برنامه توکنومیک خود مقادیر قابل توجهی توکن آزاد خواهند کرد. آنلاک رمزارزها (Token Unlock) معمولا با ایجاد فشار فروش می‌تواند بر قیمت‌ آن‌ها تاثیر بگذارد. به همین خاطر، همواره مورد توجه تحلیلگران و معامله‌گران قرار می‌گیرد.

ارزش توکن‌هایی که قرار است به مرور در ماه نوامبر آزاد شوند بیش از ۴۴۰ میلیون دلار است و بزرگترین توکن آنلاک به پروژه آپتوس تعلق دارد که قرار است ۲۴.۸ میلیون واحد توکن APT با ارزشی بالغ بر ۱۷۷.۷۸ میلیون دلار آزاد کند.

در جدول زیر، تقویم توکن آنلاک پروژه‌هایی را که ارزش آنلاک آن‌ها بالاتر از ۱۰ میلیون دلار است و در ماه نوامبر آزاد می‌شوند بررسی و جزییات آزادسازی توکن هر پروژه را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

تاریخ میلادینام توکن (کوین)تعداد توکنی که آزاد می‌شود (میلیون واحد)ارزش دلاری توکنی که آزاد می‌شود (میلیون دلار)درصد افزایش مارکت کپ فعلی
۳ نوامبرSUI۳۵.۵۱۶.۳۴۴.۱۳٪
۴ نوامبرIMX۱۸.۷۱۲.۵۷۱.۵۵٪
۵ نوامبرGAL۷.۶۱۰.۲۰۱۶.۳۶٪
۷ نوامبرHFT۱۶۰.۵۴۴.۸۳۷۴٪
۱۲ نوامبرAPT۲۴.۸۱۷۷.۸۷۱۰.۰۴٪
۱۵ نوامبرSEI۱۲۵۱۴.۳۵‍۶.۹۲٪
۱۷ نوامبرAPE۱۵.۵۲۱.۲۲۴.۲۳٪
۱۸ نوامبر‍ROSE۱۹۶۱۰.۱۱۳.۹۰٪
۲۴ نوامبرAVAX۹.۶۵۱۱۱.۷۵۲.۷۲٪
۳۰ نوامبرOP۲۴.۱۳۴.۰۶۲.۷۴٪

بزرگترین آزادسازی توکن در ماه نوامبر متعلق به چه پروژه‌ای است؟

  • بزرگترین آزادسازی توکن متعلق به پروژه آپتوس است که ۲۴.۸ میلیون واحد توکن APT با ارزشی بالغ بر ۱۷۷.۷۸ میلیون دلار آنلاک می‌کند و پس از آن آوالانچ (AVAX) و هش‌فلو (HFT) قرار دارند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا