اخبار کوتاه

شبکه Ton یک صندوق ۲۵۰ میلیون دلاری برای توسعه اکوسیستم خود راه‌اندازی کرد

بنیاد TON دیروز اعلام کرد مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار را به اکوسیستم این پروژه اختصاص خواهد داد تا پروژه‌های فرعی منتخب که قصد فعالیت روی زیرساخت تون کوین را دارند، بتوانند از آن استفاده کنند. بدین منظور صندوقی با نام صندوق توسعه TONcoin ایجاد شده است. قرار است این مبلغ در راه توسعه پروژه‌های مبتنی بر نسل سوم وب (Web3)، صرافی غیرمتمرکز، کیف پول و NFT صرف شود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، سرمایه‌گذاران صندوق توسعه پروژه TON متشکل از سرمایه‌گذارانی از صرافی‌های هوبی و کوکوین، صندوق MEXC Pioneer، شرکت 3Commas Capital، استارت‌آپ Orbs، صندوق Kilo و ماینرهای خود شبکه تون هستند. این صندوق اخیرا مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار را به توسعه پروژه‌های منتخب در گسترش اکوسیستم این شبکه اختصاص داده است.

قرار است فعالیت‌های توسعه‌ای بر روی حوزه‌های نسل سوم وب (Web3)، صرافی غیرمتمرکز، کیف پول و NFT تمرکز داشته باشد.

بنیامین رامئو (Benjamin Rameau) مدیر این صندوق توسعه‌ای ابراز خوشبینی کرد که با انجام این فعالیت‌ها و کمک گرفتن از جامعه پیرامون پیام‌رسان تلگرام، این پروژه با پذیرش گسترده از سمت مخاطبان روبه‌رو شود.

شبکه بلاک چین Ton یا The Open Network در آغاز قرار بود که شبکه بلاکچینی پرداخت پیام‌رسان تلگرام باشد. اندرو روگوزوف (Andrew Rogozov) نایب رییس شرکت VK و از اعضای جدید بنیاد TON در گذشته اعلام کرده بود که رمزارز Toncoin وارد برنامه پیام‌رسان تلگرام خواهد شد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا