متوسط NFT

معرفی ۳ پروژه برتر NFT بر روی بایننس اسمارت چین

تقاضا برای توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) همچنان در بایننس اسمارت چین (BSC) در حال افزایش است، چراکه سرعت بلاک چین و کارمزدهای پایین تراکنش‌ها، آن را برای کاربران و توسعه دهندگان بسیار جذاب می‌کند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

در زنجیره هوشمند بایننس، پروژه‌های Battle Pets ،PancakeSwap و BakerySwap همه محدودیت‌هایی را که NFTها داشتند را پشت سر گذاشته‌اند. Battle Pets و BakerySwap هر دو مجموعه‌های آثار هنری با استیکینگ امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را در توکن‌های خود ادغام کرده‌اند. PancakeSwap همچنین در حال آزمایش NFTهایی است که آثار هنری و سودمندی مالی را با هم ادغام می‌کند.

بایننس اسمارت چین مکانی است که پروژه‌ها می‌توانند از عملکرد بالا و کارمزدهای کم برای ایجاد نوآوری‌های NFT استفاده کنند.

۳ پروژه NFT برتر در بایننس اسمارت چین

بایننس اسمارت چین

NFTهای زیادی برای خرید و فروش وجود دارند، از CryptoPunks دنیای هنر گرفته تا کلکسیون‌های هنری در Axie Infinity. تاکنون بیشتر این فعالیت‌ها مربوط به اتریوم بوده است، اما هزاران کاربر و پروژه اکنون به دلیل عملکرد بالا و کارمزدهای پایین، به بایننس اسمارت چین مهاجرت می‌کنند.

اعم از مبادلات NFT، بازی‌ها یا امور مالی، زنجیره هوشمند بایننس پروژه‌هایی دارد که در زمینه NFT می‌تواند نوآوری‌های جدیدی را ایجاد کند. در این مقاله به بررسی ۳ پروژه NFT که محبوبیت زیادی در زنجیره هوشمند بایننس کسب کرده‌اند، می‌پردازیم.

BakerySwap: پروژه NFTهای آثار هنری

وجود بازارهای NFT به مردم امکان تجارت کالاهای هنری و کریپتویی خود را می‌دهد. پس از ذخیره NFTهای خود در کیف پول سازگار مانند Trust Wallet، کار به راحتی تعیین قیمت و انتظار برای آمدن خریداران است.

همانطور که انتظار داشتید، بازار DApp شامل مجموعه‌ای معمول از NFTهاست. قیمتی که برای این NFTها در نظر گرفته می‌شود به کمیاب بودن و سودمندی آنها بستگی دارد. یک NFT با ارزش در یک هفته به فروش می‌رسد. اثر هنری که کمیاب باشد و تقاضا برای آن زیاد باشد نیز قیمت بسیار بالاتری دارد. در زیر مثالی از  NFT هنری BakerySwap آورده شده است.

BakerySwap

علاوه بر این، BakerySwap امکان ایجاد NFTهای ترکیبی را فراهم می‌کند. این NFTهای جالب نه تنها کالاهای هنری هستند بلکه می‌توانند به عنوان ابزاری برای بدست آوردن توکن BAKE، توکن اصلی پلتفرم، مورد استفاده قرار گیرند. با اینکه آنها یک تصویر زیبا را ضمیمه کرده‌اند، ارزش واقعی‌شان از مزایای مالی آنها ناشی می‌شود.

هر دسته از این NFTها قدرت استیکینگ را فراهم می‌کند و می‌تواند برای به دست آوردن توکن‌های BAKE به اشتراک گذاشته شود. قدرت استیکینگ این NFTها تصادفی است.

BakerySwap-combos

Battle Pets: پروژه NFTهای گیمینگ

ترکیب NFTها و بازی‌ها یکی دیگر از موارد کلاسیک استفاده از NFT است. اکنون زنجیره هوشمند بایننس دارای سهم بزرگی از NFTهای مربوط به آثار هنری جنگی است که می‌توانید علاوه بر تجارت و مبارزه، کارهای دیگری نیز انجام دهید.

Battle Pets تجربه‌ای به سبک گوگل را با حیوانات NFT قابل تجارت فراهم می‌کند. این یک فرمول آزمایش شده است، اما دارای عناصر مالی و گیمیفیکیشن نیز است.

Battle-Pets

شما همچنین میتوانید سلاح‌هایی را تهیه کنید که قدرت واقعی استیکینگ را فراهم می‌کنند و به شما مزایای مالی می‌دهند تا اینکه فقط آمار بازی را بهبود بخشید.

فروش سلاح‌های ساختگی و حیوانات خانگی خود در بازارهای NFT مانند BakerySwap ساده است و تنوع NFTهای موجود را بهبود می‌بخشد.

Battle_Pets

PancakeSwap: پروژه NFTهای امور مالی

پلتفرم‌های دیفای در بایننس اسمارت چین بخشی از موفقیت خود را مدیون اجرای هوشمندانه NFT هستند.

جذاب‌ترین پروژه دیفای زنجیره هوشمند بایننس،پروژه PancakeSwap، با تم خرگوش است. هر خرگوش یک مقدار قابل بازخرید برای توکن بومی پروژه (CAKE) دارد. همانند سایر دارایی های قابل معامله، کاربران با نوسان قیمت توکن CAKE، ارزش این NFTها را حدس می‌زنند.

PancakeSwap

همانطور که گفته شد، کالاهای هنری در زنجیره هوشمند بایننس در آنچه می‌توانند به سرمایه گذاران ارائه دهند جدا از ارزش هنری آنها در حال بلوغ هستند. اگر قبلا در قرعه کشی PancakeSwap شرکت کرده‌اید، بلیط شما نیز در واقع یک NFT از نوع BEP-721 خواهد بود.

کاربران بلیط‌های قرعه کشی خود را با CAKE خریداری می‌کنند که به عنوان صندوق جایزه جمع شده است. هر بلیط NFT شامل چهار عدد است که باید به ترتیب با عدد قرعه کشی مطابقت داشته باشد. بخشی از صندوق جایزه سوزانده می‌شود و بقیه بین برندگان تقسیم می‌شود. این یک نمونه عالی از این واقعیت است که NFTها می‌توانند بیش‌تر از یک اثر هنری باشند.

PancakeSwap

چرا بایننس اسمارت چین؟

پروژه‌های زیادی وجود دارد که به جای اتریوم برای NFTها از بایننس اسمارت چین استفاده می‌کنند. مقیاس پذیری و کارمزد پایین تراکنش‌ها در شبکه، زنجیره هوشمند بایننس را به جایگزینی جذاب نسبت به سایر بلاکچین‌ها تبدیل کرده است. توسعه دهندگان همچنین می‌توانند به راحتی DAppهای ایجاد شده در اتریوم را روی زنجیره هوشمند بایننس مستقر کنند، زیرا بایننس اسمارت چین با ماشین مجازی اتریوم سازگار است.

از دید کاربر، خرید و فروش NFT در زنجیره هوشمند بایننس مقرون به صرفه تر است. کارمزدهای بالای تراکنش‌ها در شبکه اتریوم باعث می‌شود، تجارت NFT برای سرمایه گذاران خرد گران تمام شود

سخن پایانی

در ماه‌های گذشته، پیشرفت‌ها و نوآوری‌های زیادی در دنیای توکن های غیر قابل تعویض و قراردادهای هوشمند به ویژه در زنجیره هوشمند بایننس و اتریوم اتفاق افتاده است.

بایننس اسمارت چین به سرعت در حال رشد اکوسیستم NFT خود است؛ زیرا پروژه‌های بیشتری همچنان از سرعت و مقرون به صرفه بودن آن بهره می‌برند. اگر می‌خواهید با این موج جدید NFTها درگیر شوید یا به سادگی کالاهای خود را تجارت کنید، می‌توانید همه آنها را در زنجیره هوشمند بایننس پیدا کنید.

از طريق
binance

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا