اخبار خارجی

هارد فورک ترون (Tron) انجام شد؛ تمرکز بیشتر بر برنامه های غیر متمرکز!

ترون هارد فورک خود را به همراه آپدیت ادیسه ۳.۵ در تاریخ ۹ اسفند عرضه کرد و همچنین آپدیت دیگری برای ترون گرید ۲.۰ عرضه خواهد کرد. ترون گرید (TronGrid) به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بر روی بلاک چین ترون برنامه های غیر متمرکز بسازند و نودهای کامل و API در سراسر دنیا ایجاد کنند.

ترون گرید یک روش آسان و مقرون به صرفه برای توسعه دهندگان است تا برنامه های غیر متمرکز خود را توسعه دهند. اگر یک فرد نود کاملی را ایجاد کرد به سخت افزار، پهنای باند و زمان بیشتری نیاز دارد تا داده یا اطلاعات ایمن نگه دارد.

این بیانیه در توییتر ترون اعلام شد و بیان کرد که این آپدیت چه ویژگی هایی برای توسعه دهندگان این جامعه به ارمغان می آورد. کانگ لی، سرپرست پروتکل ترون بیان کرد:

ترون گرید یک زیرساخت است که توسط توسعه دهندگان زیادی استفاده شده است. این آپدیت جدید قصد دارد تا بسیار جامع و فراگیر، قابل اعتماد و در دسترس باشد تا تجربه کاربری خوبی به ارمغان بیاورد که به توسعه دهندگان کمک می کند تا انرژی خود را متمرکز بر کسب و کار و برنامه های غیرمتمرکز کنند که اهمیت دارد.

ترون گرید ۱.۰ به توسعه دهندگان امکان داد تا به عنوان روشی مقرون به صرفه و حتی بدون هزینه هاست نودهای کامل خود باشند، در حالی که بروز رسانی اخیر قرار است تا زمان پاسخ به رویدادهای درخواستی را به طور چشمگیری کاهش دهد. ترون گرید هم چنین مدعی است که اطلاعات رویدادها را در کسری از ثانیه برمی‌گرداند، زیرا رویدادها بخش حیاتی برنامه های غیرمتمرکز می‌باشند و به کارآیی بسیار خوبی نیاز دارند.

این بروز رسانی توسط جامعه ترون مورد استقبال قرار گرفت زیرا درخواست آن را داده بودند. کاربری با نام @ElecProNeuTRON در توییتر گفت:

ترون گرید به شدت به این ارتقا و بروز رسانی نیاز داشت، ترون گرید قبلا اعتبار هر برنامه غیرمتمرکز ترون را خدشه دار می کرد. قابل تحسین است که برخی موارد بهبود یافته اند.

نظر شما در مورد اقدامات جدید ترون چیست؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا