اخبار آلتکویناخبار عمومی

موفقیتی دیگر برای ترون؛ تراکنش های بدون کارمزد در آینده نزدیک!

جاستین سان موسس و مدیرعامل ترون در توییتر خود بیان کرد که در تاریخ ۱۴ دسامبر، کارمزد تراکنش های صرافی غیرمتمرکز (Tron Market) به ۰.۱ درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، در ادامه خبر خوب دیگری داد و گفت که کارمزد تراکنش اکوسیستم ترون ممکن است تا جمعه هفته بعد به صفر برسد. توییت وی به شرح زیر است:

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

هزینه تراکنش TRXMarket در تاریخ ۱۴ دسامبر به ۰.۱ کاهش یافته است و تا جمعه هفته بعد هزینه تراکنش به صفر خواهد رسید.

جاستین سان در توییتر دیگری نوشت:

عالی است. حالا صدا و خواسته های جامعه Tron را می شنوید!

این موضوع تنها پیشرفت اکوسیستم ترون نبوده است. در آخرین گزارش هفتگی موسسه Tron، گفته شده است که صرافی TRC۲۰ ترون سرانجام شروع به کار کرده است. به علاوه، این گزارش بیان کرد که با کمک ترون اسکن، ۹ توکن TRC۲۰ در این پلتفرم لیست شده است که اکثر آن ها توکن های برنامه های غیرمتمرکز می‌باشند.

در موفقیتی دیگر، تعداد تراکنش های برنامه های غیرمتمرکز طی ۲۴ ساعت به ۱.۰۴ میلیون تراکنش رسیده است که نسبت به هفته گذشته رشد ۵۰ درصدی داشته است.

برنامه های غیرمتمرکز ترون

دو صرافی غیرمتمرکز وجود دارند که توسط جامعه Tron ایجاد و عرضه شد. یکی از آنها  TRX Marketو دیگری GOC می باشد. TRX Market در ۱۲ دسامبر عرضه شد و از چندین توکن با نام GOC، بت (BET)  و فان (FUN) پشتیبانی می کند که توسط برنامه های غیرمتمرکز صادر شده اند.

GOC اولین صرافی TRC۲۰ و TRC۱۰ ترون است که در آن TRC۱۰ مبتنی بر بنکور (Bancor) است. این صرافی نیز همانند صرافی غیرمتمرکز ترون اسکن (Tronscan DEX) کد گذاری شده است اما رابط کاربری متفاوتی دارد.

در رابطه با برنامه های غیرمتمرکز، Tron رقابت تنگاتنگی با بلاک چین اتریوم دارد که شامل ۲ هزار برنامه غیرمتمرکز می باشد. جاستین سان همچنین به توسعه دهندگان توصیه کرد که پروژه های برنامه غیرمتمرکز خود را از بستر اتریوم به بلاک چین ترون انتقال دهند.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا