اخبار خارجی

افزایش تعداد تراکنش‌های ترون پس از کناره‌گیری جاستین سان

بنیاد ترون در صفحه توییتر خود خبر از افزایش ناگهانی تعداد تراکنش‌های این شبکه داده است. اما سوال اساسی اینجاست که آیا این موضوع به معنی خروج نقدینگی از این پروژه پس از کناره‌گیری جاستین سان از مدیرعاملی ترون است؟

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یو تودی، در توییت منتشر شده در صفحه بنیاد ترون نموداری رسم شده است که نشان ‌می‌دهد تعداد تراکنش‌های TRX از رمز ارزهایی مانند EOS، ETH، XRP، NEO، LTC، ADA و DASH پیشی گرفته است.

توییت بنیاد ترون در خصوص افزایش تعداد تراکنش‌های TRX
افزایش تعداد تراکنش‌های TRX

در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) جاستین سان مدیرعامل پیشین ترون اعلام کرد از سمت خود استعفا خواهد داد تا به عنوان سفیر تمام‌وقت کشور گرنادا (Grenada) در سازمان تجارت جهانی (WTO) در ژنو مشغول به کار شود.

WhaleAlerts از وقوع تراکنش‌های عظیم ترون در طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داده است. بیشترین مقدار این تراکنش‌ها، تعداد ۷۵,۱۸۶,۳۰۰ ترون بودکه ارزشی معادل ۵,۸۶۷,۸۹۵ دلار داشت. این تراکنش از مبدا صرافی بایننس به کیف پولی ناشناس انجام گرفته بود.

توییت مربوط به وقوع تراکنش بزرگ در شبکه ترون

به نظر می‌رسد تلاش برای کنترل یکی از بزرگ‌ترین بلاکچین‌های متن‌باز پس از استعفای جاستین سان ادامه دارد. در زمان انتشار این مطلب قیمت ترون برابر ۰.۰۷۵ دلار است که کاهشی ۶.۷٪ را نسبت به روز قبل تجربه کرده است. در حال حاضر ترون با ۷.۶۸ میلیارد دلار ارزش بازار در رتبه ۲۵ قرار گرفته است.

به نظر شما سرمایه‌گذاران در حال نقد کردن دارایی خود و تبدیل آن به ارزهای دیگر هستند؟ یا همچنان به انباشت این رمز ارز ادامه می‌دهند؟

منبع
u.today

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا