آموزشیترید و تحلیل تکنیکال

آموزش دریافت اتر رایگان در شبکه آزمایشی Ropsten + ویدیو

در این ویدیو، آموزش دریافت اتر رایگان در یکی دیگر از شبکه های آزمایشی اتریوم به نام راپستن (Ropsten) ارائه شده است که می توانید از طریق چند کلیک ساده اتر رایگان در شبکه آزمایشی Ropsten دریافت کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

بسیاری از کاربران در رابطه با ارزش این اتر ها سوال پرسیده بودند که لازم است بگوییم این اتر ها هیچ ارزش خاصی ندارند و تنها قابل استفاده در شبکه های آزمایشی هستند. اما شاید بپرسید پس این اتر ها چه کاربردی دارند؟!

استفاده از شبکه های آزمایشی می تواند برای تازه واردها به دنیای ارزهای دیجیتال و کریپتو مفید باشد، چرا که آنها می توانند برای بخش های مختلفی که قصد ورود به آن را دارند، ابتدا در شبکه آزمایشی با اتر های رایگان فعالیت کنند و پس از کسب تجربه به شبکه های اصلی بیایند. همچنین برنامه نویسان نیز برای پیاده سازی برامه های خود می توانند ابتدا برنامه های خود را در شبکه های آزمایشی امتحان کنن و پس از اطمینان به شبکه ی اصلی مهاجرت کنند. در این ویدیو شبکه آزمایشی Ropsten هدف قرار گرفته و نحوه دریافت اتر رایگان در شبکه آزمایشی Ropsten از دو طریق آموزش داده شده است.

در آموزش های قبلی در رابطه با دریافت اتر رایگان در دیگر شبکه های آزمایشی اتریوم به نام Rinkeby و Kovan صحبت شد که می توانید آن ها را از طریق لینک های زیر مشاهده کنید:

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا