اخبار خارجی

جک دورسی مدیرعامل توییتر در حال خرید و جمع آوری بیت کوین است!

جک دورسی مدیرعامل توییتر از جمع آوری و انباشت بیت کوین دست نکشیده است.

جک دورسی میلیاردر ۴۳ ساله اخیرا تایید کرده است که هم چنان در حال افزایش خرید بیت کوین است و هر هفته ۱۰,۰۰۰ دلار خرید انجام می‌دهد.

تبدیل پول خرد به ثروت

جک دورسی علیرغم جایگاه خود در توییتر، مدیریت شرکت اسکوئر (Square) را نیز به عهده دارد. شرکت اسکوئر یکی دیگر از شرکت های عمومی است که بر راهکارهای پرداخت متمرکز است.

در ماه مارس ۲۰۱۹، دورسی گفته بود که در حال افزایش محدودیت خرید بیت کوین توسط Cash App تا ۱۰,۰۰۰ دلار است.

اگرچه این مقدار پول برای جک دورسی پول خرد است، اما این مقدار در یک سال برابر با ۵۲۰,۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در بیت کوین خواهد شد.

در این بین، پاول تودور جونز میلیاردر و مدیر یکی از صندوق های پوشش ریسک بیان کرد که وی تقریبا دو درصد از ثروت ۵.۱ میلیارد دلاری خود را به بیت کوین اختصاص داده است.

کسب بیت کوین زیاد توسط اسکوئر

شرکت اسکوئر که از اوایل سال ۲۰۱۴ به فروشندگان امکان داده است تا بیت کو‌ین را به عنوان یک شیوه پرداخت بپذیرند، سود خوبی از ورود به عرصه بیت کو‌ین کسب کرده است.

در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰، برنامه Cash App این شرکت از فروش بیت کو‌ین درآمد بیشتری نسبت به خدمات مبتنی بر ارزهای سنتی کسب کرده است. (به ترتیب ۳۰۶ و ۲۲۲ میلیون دلار)

اسکوئر همراه با شرکت مدیریت ارزهای دیجیتال Grayscale توانسته اند ۵۰ درصد کل بیت کو‌ین های استخراج شده در سه ماهه اول سال جاری را بخرند.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا