اخبار خارجی

تعداد دارندگان بیش از ۰.۱ بیت کوین قبل از هاوینگ به بالاترین حد خود رسید!

تعداد بیت کوین دارانی که پس انداز خود را در مقابل بانک های مرکزی ذخیره کرده اند به رکورد جدیدی رسیده است.

تعداد آدرس هایی که حداقل ۰.۱ بیت کوین دارند برای اولین بار از مرز ۳ میلیون آدرس گذشته است، زیرا هودل کنندگان آماده هاوینگ می‌شوند.

1

تحلیلگرانی که دنباله روی فرضیه بازار کارآمد هستند معتقدند که هاوینگ هم اکنون نیز تاثیر خود را گذاشته است و پس از هاوینگ شاهد تاثیر چشمگیری نخواهیم بود. هرچند افراد دیگری نیز وجود دارند که معتقدند بازارها غیرمنطقی هستند و بهتر است سازوکارهای بازار رفتارهای اقتصادی تعریف شود. دنی کانمن (Danny Kahneman) روانشناس برنده جای نوبل اقتصاد برای دستاوردهای بزرگ خود، در این زمینه پیشرو می‌باشد.

دارایی امن در مقابل ارز سنتی

نکته جالب این است که حتی نصف شدن قیمت بیت کوین در پنج شنبه سیاه نیز باعث توقف افزایش آدرس های دارای حداقل ۰.۱ بیت کوین نشده است. اگرچه کسانی که ۰.۱ بیت کوین در اختیار دارند را نمی‌توان نهنگ در نظر گرفت، اما این افزایش بیانگر پذیرش بیشتر و انباشت آن توسط خرده سرمایه گذاران است.

این موضوع مصادف شده است با زمانی که بانک های مرکزی در سراسر جهان در حال تزریق پول های کلان به اقتصاد کشورها هستند. ذخیره بیت کوین می‌تواند تلاشی از جانب عموم مردم برای در امان نگه داشتن پس اندازهای خود در مقابل کم ارزش شدن ارزهای سنتی باشد.

2

اگرچه بعضی از افراد معتقدند که رویدادهای اقتصادی اجتماعی تاثیر انکارناپذیری بر این ارز دیجیتال برتر دارند اما باید منتظر ماند و دید که این ارز دیجیتال به روند صعودی سال ۲۰۱۷ خود برمی‌گردد یا خیر.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا