مبتدی ایردراپ

معرفی ایردراپ‌های هفته؛ ایردراپ‌های 9 تا 23 دی را چگونه دریافت کنیم؟

پروژه‌هایی که در حوزه ارزهای دیجیتال، دیفای و توکن‌های یکتا (NFT) فعالیت می‌کنند، برای جذب کاربران بیشتر رمزارزهایشان را به رایگان بین کاربران توزیع می‌کنند، که به این موضوع Airdrop گفته می‌شود. روزهای سه‌شنبه، تیم میهن بلاکچین چند مورد از این ایردراپ‌ها را به همراه نحوه مشارکت در آنها را به مخاطبان خود معرفی می‌کند. در این مقاله، به معرفی ایردراپ بازی MetaGear و پلتفرم‌های Gamercoin و Antex می‌پردازیم. با میهن بلاکچین همراه باشید.

ایردراپ بازی MetaGear

ایردراپ بازی MetaGear

MetaGear یک بازی رباتی است که در آن می‌توانید با حالت‌های مختلف (Modes) به مبارزه با دیگران بپردازید. بازیکنان می‌توانند ربات‌ها را طبق سلیقه و ایده‌های خودشان بسازند.

در کنار مبارزه، شما می‌توانید به گاراژهای بازیکنان دیگر مراجعه کنید، آنها را تزئین کنید و از گاراژ آنها در برابر حملات غافلگیرانه دیگر بازیکنان محافظت کنید. همچنین امکان اجاره NFTهای مختلف از بازیکنان وجود دارد، تا بتوانید با استفاده از آنها برخی از تسک‌ها را انجام دهید. تریلر این بازی را می‌توانید در این لینک تماشا کنید.

حالت‌های بازی شامل موارد زیر هستند:

 • عملیات جنگی (Campaign): شما می‌توانید به صورت روزانه، وارد عملیات جنگی شوید. اگر بتوانید ۴۸ ساعت رتبه خود را حفظ کنید، Blueprint دریافت خواهید کرد. این بلوپرینت‌ها پس از پایان عملیات به شما منتقل می‌شوند.
 • مبارزه سریع (QuickFight): می‌توانید یک گروه یا جوخه با ۳ بازیکن دیگر تشکیل دهید و وارد راند حذفی شوید. تیمی که برنده شود، پاداش دریافت می‌کند.
 • تورنمنت (Tournament): برای هر بازیکن، یک تورنمنت هفتگی وجود دارد. تورنمنت دشوارترین حالت بازی MetaGear است؛ اما جایزه آن ارزنده‌تر از حالت‌های قبلی است.

امکانات مختلفی در بازی MetaGear وجود دارند:

 • مارکت: می‌توانید آیتم‌های داخل بازی را در بازار این بازی یا مارکت‌های دیگر NFT معامله کنید.
 • مزایده: ربات‌ها و دستگاه‌هایی که از همه کمیاب‌تر هستند، در مزایده قرار می‌گیرند و به بالاترین پیشنهاد فروخته می‌شوند.
 • گاراژ: می‌توانید آیتم‌هایی را خریداری کنید و گاراژ خود را با آنها تزئین کنید.
 • استیکینگ و فارمینگ: می‌توانید با سپرده‌گذاری (Staking) یا ییلد فارمینگ توکن‌های GEAR، به کسب درآمد بپردازید.

برای شرکت در ایردراپ متاگیر، وارد این لینک شوید. این Airdrop اکنون شروع شده و از زمان نگارش این مقاله، ۲ روز و ۱۸ ساعت دیگر ادامه دارد.

۵,۰۰۰ توکن بی‌همتا در بین ۵۰۰۰ نفر توزیع می‌شود و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۱ توکن تعلق می‌گیرد. این NFTها شامل قطعات و ابزارهای ارتقاء ربات‌هاست، که شما می‌توانید با استفاده از آنها، راحت‌تر در مبارزات برنده شوید.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

نحوه مشارکت در ایردراپ بازی MetaGear

کارهایی که باید انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در ایردراپ شوید را در ادامه می‌خوانید:

 • GEAR را در واچ‌لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید.
 • اکانت رسمی متاگیر را در توییتر فالو کنید.
 • توییت ایردراپ را لایک و ریتوییت کنید و ۳ نفر از دوستان خود را با هشتگ‌های GEAR#، #Metavers، #Metagear# و BSC# تگ کنید.
 • به گروه و کانال تلگرامی MetaGear بپیوندید.
 • پیج یوتیوب این بازی را سابسکرایب کنید.
 • فرم ایردراپ را پر کنید.

یک هفته پس از پایان این کمپین، MetaGear برندگان ایردراپ را انتخاب خواهد کرد و در ۸ ژانویه ۲۰۲۲ (۳۰ دی ۱۴۰۰) لیست برندگان اعلام خواهد شد.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس Binance Smart Chain خود را ارائه دهید.

ایردراپ Gamercoin

ایردراپ Gamercoin

GamerCoin یک توکن برای گیمرهاست و رمز ارز بومی و کاربردی پلتفرم Gamerhash است. گیمرهش پلتفرمی است که توسط بیش از ۶۰۰ هزار کاربر، به منظور استخراج رمزارزها با استفاده از کامپیوترهای گیمینگ استفاده می‌شود. هدف Gamerhash‌ این است که به بازیکنان ابزاری رایگان و ساده ارائه دهد، تا بتوانند پاداش‌های ماینینگ ارزهای دیجیتال را جمع‌آوری کنند.

راه حل این پلتفرم، نرم افزاری است که قدرت محاسباتی کامپیوترهای بازیکنان را، که به صورت انفعالی هستند و به قولی بیکار هستند، برای ماین کردن کریپتوها استفاده کند. الگوریتم این نرم‌افزار با بیشتر ارزهای اصلی سازگار است و آلت کوین‌ها را به صورت خودکار به بیت کوین تبدیل می‌کند. این بیتکوین‌ها به صورت روزانه به کاربران توزیع می‌شوند.

گیمرهش با استفاده از قدرت محاسباتی بیکار کاربران، توانسته یک سوپرکامپیوتر عظیم ایجاد کند. این سیستم در طول ۳ سال به نقطه فعلی رسیده و هدف دارد که تا انتهای سال ۲۰۲۱، تعداد کاربران خود را به ۱ میلیون نفر برساند.

برای این که بتوانید در ایردراپ گیمرکوین شرکت کنید، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر، زمان این ایردراپ را می‌بینید. این Airdrop اکنون شروع شده و از زمان نگارش این مقاله، ۱۳ روز و ۱۹ ساعت دیگر ادامه دارد.

۶۵۰,۰۰۰ توکن GHX در بین ۲۵۰۰ نفر توزیع خواهد شد و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۲۶۰ توکن به ارزش تقریبی ۲۴ دلار تعلق می‌گیرد.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

مشارکت در ایردراپ Gamercoin

شرایط شرکت در ایردراپ گیمرکوین را در ادامه می‌خوانید:

 • GHX را در واچ لیست Coinmarketcap خود قرار دهید.
 • اکانت GamerHashCom را در توییتر فالو کنید.
 • حساب کاربری Apszolkowski را در توییتر دنبال کنید.
 • توییت ایردراپ را لایک و ریتوییت کنید و حداقل ۳ نفر از دوستان خود را با هشتگ‌های GamerCoin# و GamerHash# تگ کنید.
 • به کانال تلگرامی GamerHashOfficial بپیوندید.
 • کانال یوتیوب این پلتفرم را سابسکرایب کنید.
 • پیج فیسبوک گیمرهش را فالو کنید.

لیست اسامی برندگان ایردراپ، ۳ روز پس از اتمام این کمپین از طریق توییتر این پلتفرم اعلام خواهد شد.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس اتریوم خود را ارائه دهید.

ایردراپ پلتفرم Antex

ایردراپ پلتفرم Antex

پلتفرم Antex هدف دارد تا لایه‌های بنیادینی را برای اقتصاد دیجیتال جدید ایجاد کند. انتکس این لایه‌ها را با استفاده از محصولات خود مانند استیبل کوین، تبدیل کریپتو/فیات، صرافی غیرمتمرکز (Dex)، قفل کردن نقدینگی و اتصال کریپتو به دنیای واقعی انجام می‌دهد.

انتکس یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز است، که راه‌حل‌های جامعی را برای ارتقاء محصولات به توسعه‌دهندگان، مالکان پروژه‌ها و کامیونیتی ارائه می‌دهد. این اکوسیستم بر روی تحول و ارتقاء درگاه‌های پرداخت مالی تمرکز دارد.

ارزش استیبل کوین VNDT، برابر با ارز VND کشور ویتنام است؛ یعنی توسط ارز سنتی کشور ویتنام به صورت ۱ به ۱ پشتیبانی می‌شود. از ارز دیجیتال VNDT می‌توان برای تبدیل ارز فیات VND به این توکن استفاده کرد. این باعث می‌شود که کاربران سنتی بتوانند به راحتی با استفاده از این تبدیل ارزها، وارد بازار کریپتو شوند.

خدمات پلتفرم Antex شامل این موارد است:

 • کیف پول VNDT: یک کیف پول توسعه یافته توسط انتکس است، که کاربران می‌توانند با واریز دارایی‌های دیجیتالی خود، سود و کمیسیون کریپتویی دریافت کنند.
 • AntLock: این سرویس، توکن‌ها و نقدینگی را به مدت مشخصی قفل می‌کند و در ازای این کار، به کاربران پاداش می‌دهد.
 • AntLaunch: یک لانچ‌پد جدید با دو امکان ILO (عرضه اولیه نقدینگی) و IDOV (عرضه اولیه دکس و وستینگ).
 • Ant-Dex: صرافی غیرمتمرکز پلتفرم انتکس است که برای استفاده از آن، نیاز به ثبت نام ندارید و می‌توانید تنها با اتصال کیف پول خود، توکن‌های BEP-20 را سواپ یا مبادله کنید.
 • AntMint: با استفاده از این سرویس، می‌توانید توکن‌های دیفای خود را بدون داشتن دانش برنامه‌نویسی، تولید یا مینت کنید.
 • Airdrop: این خدمات به شما امکان می‌دهد که با پرداخت ۰.۱ BNB، کمپین ایردراپ توکن خود را راه‌اندازی کنید و به هر تعداد کاربری که می‌خواهید، توکن رایگان توزیع کنید.

برای شرکت در ایردراپ Antex، وارد این لینک شوید. این کمپین اکنون شروع شده و از زمان نگارش این مقاله، ۱۶ روز و ۱۴ ساعت دیگر ادامه دارد.

۷۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن ANTEX در بین ۱۰,۰۰۰ نفر توزیع خواهد شد و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۷۰۰۰ توکن به ارزش تقریبی ۴ دلار تعلق می‌گیرد.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

مشارکت در ایردراپ پلتفرم Antex

کارهایی که باید انجام دهید تا بتوانید در این ایردراپ شرکت کنید، این موارد هستند:

 • تمام تسک‌ها را در Gleam تکمیل کنید.
 • اکانت رسمی انتکس را در توییتر فالو کنید.
 • توییت ایردراپ را ریتوییت کنید.
 • به گروه و کانال تلگرامی Antex بپیوندید.
 • در سرور دیسکورد این پلتفرم جوین شوید.
 • صفحه فیسبوک AntexAnouncement را فالو کنید.
 • پیج یوتیوب انتکس را سابسکرایب کنید.
 • به پیج ردیت AntEx بپیوندید.
 • برای دعوت دوستان خود، امتیاز اضافی دریافت می‌کنید (اختیاری).

لیست اسامی برندگان ایردراپ سونار، ۷ روز پس از اتمام این کمپین، از طریق توییتر و مدیوم این پلتفرم اعلام خواهد شد.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس BSC خود را ارائه دهید.

جمع‌بندی

سیستم ایردراپ توکن در بین کاربران بسیار محبوب است و بسیاری از افراد به دنبال دریافت توکن‌های رایگان هستند؛ بنابراین میهن بلاکچین تصمیم گرفته که هر سه‌شنبه، تعدادی از پلتفرم‌هایی که توکن رایگان توزیع می‌کنند را معرفی کند. در این مقاله ۳ ایردراپ را به همراه نحوه مشارکت در آنها را معرفی کردیم. امیدواریم که بتوانید در این Airdropها شرکت کنید و توکن‌های رایگان به دست آورید.

منبع
میهن بلاکچین

آرن امیریان

من آرن امیریان هستم و از سال ۲۰۲۰ در بازار رمزارزها و تکنولوژی بلاکچین فعالیت می‌کنم. از همان زمان اعتقاد داشتم که این تکنولوژی می‌تواند در آینده‌ای نزدیک، سیستم‌های مالی و بانکداری سنتی را متحول کند. پس از مدت کوتاهی که در میهن بلاکچین مشغول به کار شدم، به این حوزه گسترده بسیار علاقمند شدم. اکنون حوزه مطالعاتی من راهکارهای لایه ۲، بلاکچین‌های لایه ۱، DAGها، شبکه‌های حریم خصوصی و آدیت کردن کدهای پروژه‌هاست.

نوشته های مشابه

6 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا