در سال ۲۰۲۰ کجا می‌توانید بیت کوین خود را خرج کنید؟

بیت کوین به دلیل بازده پایین تراکنش، نوسانات عظیم و گاهی اوقات کارمزد بالای تراکنش، انتقادات بسیاری دریافت کرده است. ممکن است بیت کوین برای خرید‌های کوچکی مانند خرید یک فنجان قهوه غیر‌عملی باشد؛ اما اجازه دهید نگاهی به مکان‌هایی بیاندازیم که در سال ۲۰۲۰ می‌توانیم بیت کوین‌های خود را در آنها خرج کنیم. بیت کوین بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان است.

اگرچه سلطان ارز‌های دیجیتال برای خرید‌های خرد زیاد مناسب نیست، اما مکان‌های زیادی آن را برای پرداخت قبول کرده‌اند. البته اوضاع در حال تغییر است و راه‌حل‌هایی مانند سگویت (SegWit) و شبکه لایتنینگ (lightning network) برای این مشکلات مطرح شده است. این پیشرفت‌ها به استفاده بیشتر بیت کوین کمک می‌کنند.

چه کسانی بیت کوین را در ۲۰۲۰ می‌پذیرند؟ 

بیت کوین خرید فروشگاه بلیت

وب سایت Spendmenot.com گزارشی جامع منتشر کرده است و در آن گستره وسیعی از صنایع را پوشش داده که دارای گزینه‌های متعددی برای خرج کردن بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان هستند.

در زمینه جواهرات و اشیای مجلل، فروشگاه‌های زیادی مانند Ancora1919 و وب سایت‌هایی مانند Etsy وجود دارند که می‌توانید در آنها اقدام به خرید با بیت کوین‌های خود کنید.

در زمینه خدماتی مانند پرداخت، واسطه‌ها و غیره نیز مکان‌هایی مانند AT&T، Dish و غیره وجود دارند که می‌توانید بیت کوین خود را خرج کنید. Purse نیز می‌تواند به کاربران در وب سایت‌هایی مانند آمازون تخفیف دهد.

غذا و نوشیدنی را نیز می‌توان از طریق سلطان ارز‌های دیجیتال تهیه کرد. مکان‌هایی مانند Crypto Coffee و Burger King برای خرج کردن کوین‌های شما مناسب هستند.

اگرچه باور‌کردنی نیست، اما در زمینه خدمات بانکی نیز می‌توان از بیت کوین استفاده کرد. همه بانک‌ها این ارز دیجیتال را نمی‌پذیرند اما بانک‌هایی مانند Royal Bank of Canada آن را پذیرفته‌اند.

فروشگاه‌های آنلاین زیادی نیز برای خرج کردن بیت کوین وجود دارند و در آنها می‌توان تقریبا هر رقم کالایی را خریداری کرد. از جمله این فروشگاه‌ها می‌توان Overstock و Shopify را نام برد.

امروزه در مسافرت هم می‌توان از پادشاه ارز‌های دیجیتال استفاده کرد. شما می‌توانید بلیت هواپیمای خود را با استفاده از این ارز دیجیتال تهیه کنید. CheapAir از جمله مکان‌هایی است که این قابلیت را فراهم کرده است.

اگر بیت کوین کافی در سال ۲۰۰۹ استخراج کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از آن به خرید اتومبیل‌های شیک بپردازید. با استفاده از کوین‌های خود می‌توانید از Newport Beach لامبورگینی بخرید.

خیریه‌های زیادی امروزه بیت کوین را برای دریافت بخشش‌های خود می‌پذیرند که از جمله آنها می‌توان Save the Children، United Way و غیره را نام برد.

برای رفتن به سینما نیز می‌توانید بیت کوین‌های خود را در جا‌هایی مانند CineMulti خرج کنید.

برای نیاز‌های فنی خود مانند نرم افزار و وی پی ان نیز گزینه‌های زیادی موجود است که می‌توانید در آنها اقدام به خرید کردن با بیت کوین‌های خود کنید.

در صنعت قمار آنلاین نیز کریپتو بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و دلیل استفاده زیاد این است که این صنعت نیاز به نوعی ناشناسی و مقاومت در برابر سانسور دارد.

شما کجا بیت کوین‌های خود را خرج می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


54321
امتیاز 5 از 3 رای

منبع bitcoinist etsy overstock
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر