اخبار آلتکوین

درخواست ریپل(XRP) برای اینکه ارز دیجیتال رسمی المپیک ۲۰۲۰ توکیو شود!

درخواستی برای انتخاب XRP به عنوان ارز دیجیتال رسمی المپیک ۲۰۲۰ توکیو ارائه شده است. این درخواست بیان می‌کند که XRP می‌تواند راه حلی برای مسائل مبالادت خارجی و صرافی ها باشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

درخواست XRP نزدیک به ۱۰ هزار امضا دریافت کرد

XRP پس از آنکه هفته گذشته محصول xRapid خود را معرفی کرد حال درخواستی را ایجاد کرده است تا ارز دیجیتال رسمی المپیک توکیو ۲۰۲۰ بشود.

این پرونده توسط کن تاکاشی به کمیته بین المللی المپیک ارسال شده است. ریپل لبز (Ripple Labs) نیز در این پرونده ضمیمه شده است. طبق گفته تاکاشی این ارز می تواند مشکل مبادلات خارجی و صرافی ها که در این نوع رویدادها وجود دارد را حل کند:

در حالی که این رویداد جهانی فرصت های فرهنگی و اقتصادی بزرگی را فراهم می کند، میزبانی از کشورها نیز با چالش های زیادی در زمینه زیرساخت ها، حمل و نقل و سیستم های پرداخت مواجه هستند.

ریپل با اشاره به این مشکل بیان کرد:

همانند المپیک های پکن ۲۰۰۸ و ریودوژانیرو ۲۰۱۶، گردشگران زیادی به داخل کشور روانه می شوند، تقاضا برای ارز آن کشور افزایش چشمگیری می یابد و باعث ایجاد صف طولانی در صرافی های ارز می شود. نرخ های سردرگم کننده ارز و موانع زبانی نیز این مشکلات را پیچیده تر می‌کند.

این درخواست به سرعت در حال گردش است و تنها پس از چند روز به ۷۵۰۰ امضا رسید. حدود ۹ ماه پیش، این درخواست امضای ۳،۰۰۰ هوادار را به دست آورد و در حال حاضر در عرض چند روز، حدود ۹،۴۶۲ امضا کسب کرده است.

از آنجایی که ریپل در حال آزمایش xRapid و XRP برای پرداخت های بین المللی است این درخواست از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین در وبسایت ریپل بیان شد که حدود 4 ثانیه طول می کشد تا پرداخت ها از طریق XRP صورت گیرد. این ارز به طور مداوم 1500 تراکنش در ثانیه انجام می دهد و می توانند همانند ویزا کارت مقیاس پذیر باشد.

در نتیجه گیری این درخواست بیان شده است:

ما معتقدیم که زمان تراکنش سریع و امنیت ارز دیجیتال XRP سهم مهمی در حل این مشکل خواهد داشت.

نظر شما چیست؟ آیا XRP می تواند نیازهی گردشگران المپیک را برطرف کند؟

منبع
coingape

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا