اخبار کوتاه

یوتیوب راهکارهای درآمدزایی از طریق NFTها را بررسی می‌کند

سوزان ووجسیکی (Susan Wojcicki) مدیر عامل یوتیوب در نامه‌ای خطاب به کاربران این پلتفرم اعلام کرد این شرکت قصد دارد به سازندگان محتوا کمک کند تا از فناوری‌های نوظهور مانند NFT برای درآمدزایی استفاده کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یو تودی، مدیرعامل بزرگ‌ترین سرویس اشتراک‌گذاری ویدیو در جهان افزود، یوتیوب همچنین فعالیت‌های درون اکوسیستم نسل سوم وب (Web3) را زیر نظر گرفته است و از آن تحت عنوان منبع الهام نام برد. او از جزییات برنامه یوتیوب در این خصوص سخنی به میان نیاورد.

این در حالی است که شرکت تیک تاک که به نوعی رقیب یوتیوب نیز محسوب می‌شود در ماه سپتامبر (شهریور) از مجموعه NFTهایی مربوط به هنرمندانی نظیر Lil Nas X، Bella Poarch و Grimes رونمایی کرده بود. این پروژه برای تیک تاک به شکست منجر شد و به دلیل آنچه که تحت عنوان به هم ریختگی اعلام شد، از دستور کار تیک تاک خارج شد.

در بخشی از این نامه ووجسیکی خطاب به کاربران گفت:

ما پیوسته روی توسعه اکوسیستم یوتیوب تمرکز داریم تا زمینه را برای استفاده کاربرانمان از تکنولوژی‌های نوظهوری مانند NFT فراهم آوریم. از طرف دیگر ما به دنبال این هستیم تا تجربه کاربری بهتری را در این پلتفرم فراهم آوریم.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا