اخبار بیت کوین

میلیاردر چینی: سال ۲۰۱۹ زمان خرید بیت کوین است!

درحالی که بیت کوین نتوانسته هنوز به روند صعودی برگردد، سرمایه گذاران این حوزه نوظهور احساس موفقیت می‌کنند. ژائو دانگ یکی از تاثیرگذارترین و قابل ذکرترین حامیان بیت کوین در چین و یکی از شناخته شده ترین معامله کنندگان OTC اخیرا اظهارنظرهای خوش بینانه ای بیان کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

وی مدعی شد درحالی که بازار نزولی تا انتهای سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد یافت، با این وجود خرید این کوین با قیمت فعلی می‌تواند راهکار بسیار خوبی باشد. دانگ توضیح داد که در شرایط کنونی، افکار عمومی از توجه به بیت کوین اجتناب کرده است. بنابراین منطقی است که حجم زیادی ارز دیجیتال خریداری شود.

دانگ با اشاره به عقاید بلندمدت خود در خصوص بیت کوین، خاطر نشان کرد که زمستان کریپتو در سال ۲۰۲۰ به پایان خواهد رسید. در این مدت، موج بعدی ارزهای دیجیتال نویدبخش به وجود خواهند آمد و سال ۲۰۱۹ را همزمان به بهترین و بدترین سال برای سرمایه گذاران و کار آفرینان تبدیل خواهد کرد.

قبل از دانگ، چارلی شرم یکی از پیشگامان عرصه بیت کوین نیز نگرش مشابهی در خصوص پروژه های نویدبخش بیان کرده بود که در سال ۲۰۱۹ به وجود می‌آیند.

اگرچه به نظر می‌رسد که دانگ معتقد است ارز دیجیتال سرانجام از بالاترین قیمت ثبت شده خود عبور خواهد کرد، با این حال وی خاطر نشان کرد که احتمال دارد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به قیمتی کمتر از قمیت فعلی نیز برسند. با این حال وی توضیح داد که با رسیدن بهار کریپتو، قیمت ۵۰ هزار دلاری برای ارزهای دیجیتال پرچمدار بازار دور از انتظار نخواهد بود.

تحلیلگران خوشبین هستند

ژائو دانگ تنها فرد در این صنعت نیست که مردم را به خرید بیت کوین تشویق می کند. جاش ریجر یکی از مشاوران توکن بیکن (TokenBacon) و بلک ویو (Blackwave) بیان کرد بیان کرد که پس از ۲۰۱۹ مردم کمی می توانند از پس خرید بیت کوین بر بیایند.

وی همچنین افزود در سال ۲۰۲۱، عموم مردم توان خرید یک بیت کوین کامل را نخواهند داشت و تنها بخش کوچک و قطره ای از آن را می‌توانند بخرند. ریجر توضیح داد در حالی که درآمد خانوارها در سراسر جهان به دلایلی نظیر تورم و بهتر شدن شرایط اقتصادی، افزایش خواهد یافت، این ارز دیجیتال نیز مجددا قابل خرید خواهد شد، در غیر این صورت بیت کوین برای افراد زیادی دست نیافتنی خواهد شد.

این مشاور محبوب با پیش بینی خود نموداری به همراه یک پیام خوشبینانه انتشار دارد. این نمودار نشان می داد که این کوین محبوب طی ماه های اخیر به پایین ترین قیمت خود خواهد رسید.

وی در خصوص پیش بینی خود، نموداری مرتبط با پیام و نگرش خوش بینانه اش ارائه داد. این نمودار نشان داد بیت کوین در ماه های آتی به کف قیمت می‌رسد و پس از آن روند صعودی بی سابقه ای به وجود می‌آید که روند صعودی سال ۲۰۱۷ در برابر آن ناچیز به نظر برسد. وی گفت روند آینده، از کاهش جایزه بلاک سال ۲۰۲۰ عبور خواهد کرد.

کریپتوداگ (Crypto Dog) نیز پیش بینی ریجر را تایید کرد. این تحلیلگر که بیش از ۱۰۰ هزار دنبال کننده در توییتر دارد توضیح داد با وجود اینکه بسیاری از شرایط تغییر کرده است، اما ویژگی های اقتصادی بیت کوین بی تغییر مانده است. بنابراین وی نتیجه گرفت که احتمال این موضوع وجود دارد این روند به صورت پارابولیک باشد. کریپتوداگ در توییت دیگری توضیح داد برای کسانی که به عملکرد بلندمدت معتقد هستند، خرید بیت کوین با قیمت فعلی از نظر اقتصادی بسیار خوب است و حداقل ریسک را دارد.

افراد دیگری نیز معتقدند که ارزهای دیجیتال نمی‌توانند اقتصاد سنتی را به خطر بیاندازند و دارایی های نظیر بیت کوین نمی‌توانند جای ارزهای سنتی را بگیرند. در واقع خزانه داری فدرال ایالات متحده در نیویورک اخیرا اظهارنظری در خصوص ارزهای دیجیتال عنوان کرد. محققان فدرال اذعان کردند که از دیدگاه کوتاه مدت الی میان مدت، ارزهای دیجیتال نمی‌توانند تهدیدی برای هژمونی و سلطه ارزهای سنتی باشند.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا