اخبار خارجی

پلتفرم آوه پشتیبانی از به‌روزرسانی مرج را میان کاربران خود به رای می‌گذارد

دائوی آوه از هولدرهای توکن AAVE خواسته است در مورد پایبندی این پلتفرم دیفای به به‌روزرسانی مرج و نسخه اثبات سهام اتریوم اظهار نظر کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، پلتفرم دیفای آوه، در تاریخ ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) در فروم حاکمیتی خود یک درخواست اعلام نظر (Aave Request for Comment یا ARC) به اشتراک گذاشت که با توجه به انتقال آتی اتریوم به اثبات سهام و زمزمه‌های فورک، از اعضا می‌خواهد در دو مورد زیر اظهار نظر کنند:

  • دائوی آوه به طور رسمی بر شبکه اصلی اتریوم که تحت اجماع اثبات سهام اداره می‌شود مستقر است و حکمرانی متعارف دائو و بازارهای آوه بر این بستر قرار دارند.
  • به نگهبان جامعه (Community Guardian) اختیار داده شود تا برای مقابله با هر نسخه کپی از آوه در شبکه‌های فورک شده از اتریوم پس از هاردفورک پاریس (Merge)، ٰاقدامات لازم را انجام دهد.
سوالات ARC در دائوی آوه
موارد مورد سوال در ARC دائوی آوه؛ منبع: aave.com

این پیشنهاد به زودی در دائوی آوه ارائه می‌شود و نتیجه رای هولدرهای توکن AAVE نشان می‌دهد کاربران Aave در مورد انتقال اتریوم به اثبات سهام چه نظری دارند.

آوه همچنین اعلام کرد که کد آن با تغییر الگوریتم اجماع شبکه اتریوم سازگاری کامل دارد و استقرار Aave V3 در شبکه‌های آزمایشی راپستن (Ropsten) و گوئرلی (Goerli) در اجرای آزمایشی مرج، کاملا موفق بوده است.

Aave که ابتدا در شبکه اصلی اتریوم مستقر شد، اکنون در شبکه‌های لایه ۲ اتریوم مانند آربیتروم، آپتیمیزم و پالیگان، و نیز در شبکه‌های آوالانچ، هارمونی و فانتوم مستقر است. با این حال، هم‌اکنون، ۵.۴۴ میلیارد دلار یا ۷۲.۶٪ از ارزش کل قفل شده آوه، در شبکه اتریوم قرار دارد؛ بنابراین هرگونه فورکی از شبکه اتریوم پس از به‌روزرسانی مرج می‌تواند ارزش کل قفل‌شده و قیمت توکن AAVE را تحت تاثیر قرار دهد. در زمان نگارش خبر قیمت لحظه‌ای توکن AAVE حدود ۱۰۸ دلار است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا