اخبار خارجی

پلتفرم Behance شرکت ادوبی، از توکن‌های بی‌همتا در شبکه سولانا پشتیبانی می‌کند

بیهانس (Behance) پلتفرم نمایش آثار هنری شرکت ادوبی، به هنرمندان خالق توکن‌های بی همتا (NFT) فعال بر بلاکچین سولانا اجازه می‌دهد از این تصاویر به عنوان عکس پروفایل حساب کاربری خود استفاده کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، بیهانس (Behance) پلتفرم نمایش آثار هنری، متعلق به شرکت ادوبی، روز دوشنبه اعلام کرد کاربران می‌توانند با کیف‌پول فانتوم به حساب کاربری در بیهانس متصل شوند و NFTهای خود در بلاکچین سولانا را به عنوان عکس پروفایل به نمایش بگذارند.

فانتوم یکی از کیف‌پول‌های رمزارز است که برای ذخیره و نگهداری رمزارز SOL و کار با پروژه‌های دیفای و NFT در شبکه سولانا بسیار مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کیف‌پول به مقاله «کیف پول فانتوم چیست؟» مراجعه کنید.

هنرمندانی که از بیهانس (Behance) استفاده می‌کنند پیش از این امکان نمایش NFT‌های خود در بلاکچین اتریوم را داشتند؛ با این حال ویلیام آلن (William Allen)، معاون ادوبی و مدیر بیهانس، در توییتر اظهار داشت بسیاری از کاربران به دلیل نگرانی در مورد مصرف بالای انرژی و کارمزد سنگین ممکن است دیگر تمایلی به ارتباط با اتریوم نداشته باشند اما بلاکچین سولانا این مشکل را حل می‌کند.

آلن در توییت دیگری نوشت:

یک تراکنش در شبکه Solana کمتر از دوبار جستجو در گوگل انرژی مصرف می‌کند و به اندازه کسری از یک پنی هزینه دارد. همزمان با حرکت این بلاکچین به سمت تمرکززدایی کامل، مصرف انرژی و کارمزد پایین آن نوآوری مهمی است.

بیهانس behance

بیهانس (Behance) برای اولین بار در اکتبر ۲۰۲۱ (مهر ۱۴۰۰) به کاربران اجازه داد والت خود را به حساب کاربری متصل کنند و NFT‌هایشان را به نمایش بگذارند.

آلن همچنین اشاره کرد آدرس‌های سولانا به ابزار Content Credentials در فتوشاپ اضافه می‌شود تا با سرقت آثار هنری NFT مبارزه شود و از مالکیت معنوی این آثار حفاظت شود. این قابلیت چند ماهی است که توسط ادوبی عرضه شده است و برای کاربران این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوانند اصالت آثار خود را تایید کنند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا