آموزشیپروژه‌های کلاهبرداری

هشدارهای جدی در مورد ICO ایرانی Agate! +ویدئو

Agate نام پروژه ای است که اخیرا  در گروه ها وکانال های ایرانی زیادی پخش شده است و بسیاری از کاربران ایرانی را جذب خود کرده است. این پروژه به زودی ICO برگزاری می کند و جذب سرمایه خود را شروع خواهد کرد. در فایل صوتی زیر به توضیح مختصری از هشدارهایی که در مورد این پروژه وجود دارد پرداخته ایم:

در ویدئو زیر سعی شده است تا به صورت مستند و با بررسی قسمت های مختلف به تحلیل و بررسی این ICO بپردازیم. در این ویدئو تمامی صحبت ها و هشدارها به صورت مستند بیان شده است. این امر ابتدا با بررسی رزومه آقای تقوایی شروع شده، سپس تیم پروژه و لینکدین های آنها را مورد بررسی قرار دادیم که هیچ نامی از پروژه Agate در لینکدین هایشان نام برده نشده است. پس از آن گروه تلگرامی Agate و ادعاهایی مبنی بر داشتن ۱۰۰ هزار کاربر فعال که در صحبت های آقای تقوایی دیده شده بود را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم، همچنین سایر رسانه های اجتماعی این پروژه و میزان بازدید پست ها را مشاهده کردیم و دیدیم با تعداد کاربران اعلام شده همخوانی و رابطه‌ی منطقی ندارد. در نهایت تبلیغات این پروژه را در سایت های مختلف و میزان هزینه ای که برای دیده شدن انجام داده اند و همچنین تاریخ شروع ICO این پروژه را ریزبینانه و مستند مورد بررسی قرار دادیم.

توصیه ما به شما این است که پیش از سرمایه‌گذاری در هر پروژه و یا ICO ای، تمامی جوانب را مورد بررسی قرار دهید (مشابه آنچه ما در ویدئو فوق انجام دادیم) و خطرات احتمالی را بسنجید. تنها به این روش می‌توانید از سرمایه خود محافظت کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا