هشدارهای جدی در مورد ICO ایرانی Agate! +ویدئو

Agate نام پروژه ای است که اخیرا  در گروه ها وکانال های ایرانی زیادی پخش شده است و بسیاری از کاربران ایرانی را جذب خود کرده است. این پروژه به زودی ICO برگزاری می کند و جذب سرمایه خود را شروع خواهد کرد. در فایل صوتی زیر به توضیح مختصری از هشدارهایی که در مورد این پروژه وجود دارد پرداخته ایم:

در ویدئو زیر سعی شده است تا به صورت مستند و با بررسی قسمت های مختلف به تحلیل و بررسی این ICO بپردازیم. در این ویدئو تمامی صحبت ها و هشدارها به صورت مستند بیان شده است. این امر ابتدا با بررسی رزومه آقای تقوایی شروع شده، سپس تیم پروژه و لینکدین های آنها را مورد بررسی قرار دادیم که هیچ نامی از پروژه Agate در لینکدین هایشان نام برده نشده است. پس از آن گروه تلگرامی Agate و ادعاهایی مبنی بر داشتن ۱۰۰ هزار کاربر فعال که در صحبت های آقای تقوایی دیده شده بود را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم، همچنین سایر رسانه های اجتماعی این پروژه و میزان بازدید پست ها را مشاهده کردیم و دیدیم با تعداد کاربران اعلام شده همخوانی و رابطه‌ی منطقی ندارد. در نهایت تبلیغات این پروژه را در سایت های مختلف و میزان هزینه ای که برای دیده شدن انجام داده اند و همچنین تاریخ شروع ICO این پروژه را ریزبینانه و مستند مورد بررسی قرار دادیم.

توصیه ما به شما این است که پیش از سرمایه‌گذاری در هر پروژه و یا ICO ای، تمامی جوانب را مورد بررسی قرار دهید (مشابه آنچه ما در ویدئو فوق انجام دادیم) و خطرات احتمالی را بسنجید. تنها به این روش می‌توانید از سرمایه خود محافظت کنید.


54321
امتیاز کاربران

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
محمد

سلام
لطفا اگر اطلاعات بیشتری بدست آوردید یا آقای راشدی نظری داشتن این پست رو آپدیت کنید.

محمد اوا

اینا واسه انتقام شخصی از اقای تقوی کارنامه موفق ایشون در استرالیا ندید میگرند چند نفر نخبه ایرانی پشت این ایکو هستند کلی امکانات الان روی این ایکو پیاده شده که بعدا موجب رشدش میشه رتبه 4.2 توی معروف ترین سایت رتبه بندی ایکو ها این لینکش

بابک

تحلیل جامعی بود
امیدوارم تیم agate توانایی پاسخ داشته باشن

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین