اخبار آلتکوین

کدام آلت کوین‌ها برای سرمایه‌گذاری مناسب هستند؟ بررسی واچ لیست ۲ تحلیلگر مطرح

یک استراتژیست اعلام کرده است که قصد دارد روی ۷ آلت کوین سرمایه‌گذاری کند؛ چون بازار آلت کوین‌ها در آستانه رالی شبیه به چرخه صعودی اواسط سال ۲۰۲۰ است.

به نقل دیلی‌هادل، تحلیلگری ناشناسی به اسم دفلو هورس (The Flow Horse) به ۲۰۰٬۹۰۰ دنبال‌کننده خود در شبکه اجتماعی اکس (توییتر سابق) اعلام کرد که بازار کریپتو در آستانه یک رالی قوی قرار دارد.

او باور دارد که این رالی شبیه چرخه صعودی سال ۲۰۲۰ است. در این چرخه صعودی قیمت بیت کوین در کم‌تر از یک سال از محدوده ۱۰٬۰۰۰ دلار به ۶۴٬۰۰۰ دلار رسید و مارکت آلت کوین‌ها (TOTAL3) هم ۱٬۰۰۰٪ رشد کرد و از ۷۳ میلیارد دلار به ۷۹۳ میلیارد دلار رسید. این تحلیلگر ادامه داد:

ما در حال حاضر هم در آستانه چنین رالی قرار داریم. به همین خاطر من فازهای شیدایی (Euphoria) و اصلاح‌های هفته‌های اخیر را به عنوان بخش کوچکی از یک رالی صعودی و غیرقابل‌تصور در نظر میگیرم.

دفلو هورس به همین خاطر اعلام کرد که قصد دارد ۷ آلت کوین را انباشت کند. او خاطرنشان کرد:

بعضی از این توکن‌ها رالی‌شان را شروع کرده‌اند و بعضی از آن‌ها هنوز این کار را انجام نداده‌اند. این آلت کوین‌ها عبارتند از: مینا (MINA)، سویی (SUI)، آوالانچ (AVAX)، سولانا (SOL)، رندر توکن (RNDR)، WIF و نیر پروتکل (NEAR).

علاوه بر این او باور دارد که رالی بیت کوین در محدوده ۵۰٬۰۰۰ دلار متوقف نمی‌شود. دفلو هورس تاکید کرد:

به نظر می‌رسد قیمت بیت کوین باز هم افزایش می‌یابد. مطمئن شوید که روی رمزارزهای درستی سرمایه‌گذاری می‌کنید و فقط به خاطر اینکه نشان دهید از بقیه باهوش‌تر هستید، روی توکن‌های ناشناخته سرمایه‌گذاری نکنید.

به نقل از دیلی‌هادل، دفلو هورس تنها تحلیلگری نیست که به آینده آلت کوین‌ها خوشبین است. تحلیلگری به اسم آلت کوین شرپا هم بازار آلت کوین‌ها را بررسی کرده و به این نتیجه رسیده که توکن BEAM به رشد چشمگیری می‌رسد. او تاکید کرده است:

یکی از توکن‌هایی که به شدت به عملکرد آن در این چرخه امیدوار هستم، BEAM است. به شما توصیه نمی‌کنم که در سطوح فعلی آن را بخرید و احتمالا باید کمی بیشتر صبر کنید. با این حال فکر می‌کنم در بلندمدت به شدت رشد کند.

نمودار ۱۲ ساعته BEAM
نمودار ۱۲ ساعته BEAM – منبع: توییت آلت کوین شرپا

علاوه بر این او اظهار داشت که معامله‌گران به شدت چین لینک (LINK) و SUPER را انباشت کرده‌اند. او باور دارد که این آلت کوین‌ها بعد از یک رشد چشمگیر وارد فاز تثبیت شده‌اند و دوباره رالی خود را از سر می‌گیرند. آلت کوین شرپا ادامه داد:

این نوع توکن‌ها برای کسانی که صبور هستند، معاملاتی خوبی ایجاد می‌کنند. دلیل آن هم این است که تحلیل فاندامنتال خوبی دارند و قرار نیست قیمتشان به صفر برسد. نقدینگی و مارکت کپ خوبی هم دارند. علاوه بر این در گذشته روند قوی و خوبی را تجربه کردند.

نمودار سه روزه‌ای که او از چین لینک منتشر کرده، نشان می‌دهد که این رمزارز ۲ دوره انباشت را پشت سر گذاشته است.

نمودار سه روزه چین لینک
نمودار سه روزه چین لینک – منبع: توییت آلت کوین شرپا

علاوه بر این نمودار روزانه SUPER هم نشان می‌دهد که از فاز تثبیت چند ماهه خود خارج شده است.

نمودار روزانه SUPER – منبع: توییت آلت کوین شرپا
این مقاله جنبه آموزشی دارد و به هیچ عنوان نباید توصیه‌ای برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا