مقالات عمومیویدیو

بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده 24 مهر + ویدیو

این هفته در پخش زنده اینستاگرام میهن بلاکچین، ساناز و عرفان پاسخگوی سوالات کاربران بودند. ابتدای ویدیو با صحبت هایی در رابطه با قیمت بیت کوین شروع می شود و سپس موضوع جالبی مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد که سوال بسیاری از کاربران میهن بلاکچین نیز هست. اینکه پشتوانه بیت کوین چیست و چه آینده ای برای ان متصور است.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

معمولا زمانی که قیمت بیت کوین با افت قابل توجهی مواجه می شود، بسیاری از افراد از روی نا امیدی و یا بنا به دلایلی خاص، ماهیت بیت کوین را زیر سوال می برند و می پرسند اصلا پشتوانه بیت کوین چیست؟ در این ویدیو ابتدا ساناز و عرفان بهبحث در رابطه با پشتوانه بیت کوین می پردازند. پس از بحث و گفتگو و مشارکت کاربران، سوالات متنوعی در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین مطرح می شود.

از جمله این سوالات می توان به:

توضیحاتی در رابطه با سختی شبکه

آینده ارز دیجیتال ریپل

نحوه استفاده با آی پی ایران در بایننس

تکنولوژی های پیشرفته تر از بلاک چین

هاوینگ بیت کوین و تاثیر آن بر قیمت ها

و بسیاری دیگر از مباحث که پیشنهاد می کنم اگر سوالات شما نیز حول این مباحث می گردد، حتما این ویدیو را مشاهده کنید.

اگر همچنان سوالی برایتان بی پاسخ مانده است می توانید به فروم میهن بلاکچین بپیوندید و تمامی سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات کاربران نیز پاسخ دهید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا