اخبار خارجی

با شرکت در رویداد ادیسه آربیتروم، ۱۵ توکن NFT رایگان دریافت کنید

ادیسه آربیتروم در این ماه عرضه می‌شود و در این رویداد به مشارکت کنندگان ۱۷ توکن NFT رایگان اهدا می‌شود.

به گزارش میهن بلاکچین به نقل از بنزینگا، تیم توسعه‌دهنده آربیتروم به اسم آف‌چین لبز (Offchain Labs) به منظور مشارکت بیشتر جامعه آربیتروم تصمیم گرفته است رویداد ۸ هفته‌ای به اسم ادیسه آربیتروم (Arbitrum Odyssey) را برگزار کند.

طی این رویداد، کاربران به بررسی (و کسب پاداش) مواردی می‌پردازند که توسط آربیتروم و وب۳ ارائه می‌شود. مواردی نظیر صرافی‌های غیرمتمرکز تا بازی‌های NFT. شروع این رویداد ۸ هفته‌ای برای اواسط ماه ژوئن برنامه‌ریزی شده است. در هر هفته، وظایف مختلفی وجود دارد که شرکت‌کنندگان باید انجام دهند و توکن NFT کسب کنند. به طور کل، شرکت‌کنندگان ۱۵ توکن NFT به دست می‌آورند. پس از پایان ادیسه آربیتروم، تمام کاربرانی که حداقل ۱۴ توکن از ۱۶ توکن موجود (به جز توکن نهایی) را به دست آورده باشند، توکن NFT آربی‌ورس (Arbi-verse) را نیز دریافت خواهند کرد.

به‌روز رسانی: براساس توییت منتشر شده توسط تیم توسعه آربیتروم، رویداد ادیسه از سه‌شنبه تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه ۶ تیر به وقت تهران ادامه خواهد داشت.

توکن Arbi-verse NFT

جامعه آربیتروم به ۱۴ پروژه رای مثبت داده و آنها را برای حضور در ادیسه آربیتروم انتخاب کرده است. این پروژه‌های منتخب، ماموریت‌های ویژه‌ای را ایجاد خواهند کرد که مناسب و مطابق محصولات خودشان است. این ماموریت‌ها به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهند تا محصولات پروژه‌های مذکور را به طور کامل تجربه کنند.

نحوه دریافت توکن‌های NFT رایگان از ادیسه آربیتروم

به منظور کسب توکن‌های NFT رایگان، باید در شبکه آربیتروم فعالیت داشته باشید. هفته اول هفته شروع و ورود به این رویداد است. در این هفته، کاربران سرمایه خود را از طریق پل‌های تحت پشتیبانی به آربیتروم انتقال می‌دهند. فعالیت هفته اول شامل این است که از طریق یکی از صرافی‌ها یا بریج‌های اعلام شده دارایی فیات یا کریپتو وارد پلتفرم آربیتروم کنید. در صورتی که شرکت‌کنندگان از صرافی یا پلی استفاده کنند و یک تراکنش را با استفاده از ETH در شبکه اربیتروم به ثبت برسانند؛ اولین توکن را دریافت خواهند کرد. علاوه بر آن کاربرانی که از محبوب‌ترین بریج در طول این رویداد (بر اساس تعداد آدرس‌ها) استفاده کرده باشند، یک توکن NFT اضافی نیز به صورت جایزه دریافت خواهند کرد.

صرافی‌های شرکت کننده در ادیسه آربیتروم
صرافی‌های مجاز در ادیسه آربیتروم
بریج های شرکت کننده در ادیسه آربیتروم
بریج‌های مجاز در ادیسه آربیتروم

۷ هفته باقی‌مانده به برنامه‌های غیرمتمرکز بر بستر آربیتروم اختصاص خواهد داشت. در هر هفته به دو پروتکل رسیدگی می‌شود و هر برنامه غیرمتمرکز نیز وظیفه مختص به خود را دارد. فعالیت هر هفته مربوط به پروتکل‌های زیر است:

۱. هفته دوم: یلد پروتکل (Yield Protocol) و هش‌فلو (Hashflow)

۲. هفته سوم: صرافی Aboard و TofuNFT

۳. هفته چهارم: یونی‌سواپ و ایپکس (Apex)

۴. هفته پنجم: وان اینچ (1inch) و Izumi/Yin Finance

۵. هفته ششم: دودو (Dodo) و Swapr

۶. هفته هفتم: TreasureDAO و Battlefly

۷. هفته هشتم: Ideamarket و Sushi Swap

پس از پایان هر وظیفه، می‌توانید توکن‌های NFT را در وبسایت پروژه گلکسی دریافت کنید. صدور این توکن‌ها رایگان خواهد بود. هرچند، باید مقداری اتر داشته باشید تا کارمزد تراکنش را پرداخت کنید.

  • در کل چه میزان توکن NFT می‌توان از ادیسه آربیتروم دریافت کرد؟

در مجموع ۱۷ توکن همتا یا NFT برای دریافت وجود دارد. کسانی که بتوانند ۱۴ توکن از این ۱۶ NFT را دریافت کنند می‌توانند، یک توکن همتا مخصوص با نام آربی‌ورس (Arbi-verse) نیز دریافت کنند. توجه داشته باشید برای دریافت این NFT باید در فعالیت تعیین شده در هر هفته مشارکت داشته باشید.

  • رویداد ادیسه آربیتروم از چه زمانی آغاز می‌شود؟

این رویداد از سه‌شنبه ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) آغاز شده و تا ۸ هفته ادامه خواهد داشت.

منبع
benzingaOffchain Labs

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا